diesel cerpadlo 1,9D

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
vaso
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. úno 2012 15:18:27

Re: cerpadlo

Příspěvek od vaso »

dik za odpoved.mam to iste cerpadlo.ked si otvoris tu stranku alibaba je tam tabulka podla coho poznam cislo hlavy.ked si otvoris tu stranku je tam detail popis 12mm hlavy konplet.nizsie je tabulka v ktorej sa jaksi neviznam pre moje cerpadlo.trebars objednavacie cislo hlavy pre cerpadlo VE 0460494427 (HOLA HLAVA)
mato2
Příspěvky: 23
Registrován: úte 06. pro 2011 20:19:17

Re: cerpadlo

Příspěvek od mato2 »

mam čerpadlo z motoru DHX navyše , mi ostalo ked som ho menil tiekla mi nafta zo zadu a nevedel som ako a čo tak som ho vymenil, ale pritom stačilo len nový tesniaci O-kružok.ak maš zaujem dohodneme sa
Duke
Příspěvky: 16
Registrován: ned 15. led 2012 17:12:04

Re: cerpadlo

Příspěvek od Duke »

mato2 píše:mam čerpadlo z motoru DHX navyše , mi ostalo ked som ho menil tiekla mi nafta zo zadu a nevedel som ako a čo tak som ho vymenil, ale pritom stačilo len nový tesniaci O-kružok.ak maš zaujem dohodneme sa


Máš ešte to čerpadlo? Treba mi presne také, ako odfotil PaM. Pošli mi SS.
Xantia Break 1,9TD r.v.1996
Duke
Příspěvky: 16
Registrován: ned 15. led 2012 17:12:04

Re: cerpadlo

Příspěvek od Duke »

vaso píše:dik za odpoved.mam to iste cerpadlo.ked si otvoris tu stranku alibaba je tam tabulka podla coho poznam cislo hlavy.ked si otvoris tu stranku je tam detail popis 12mm hlavy konplet.nizsie je tabulka v ktorej sa jaksi neviznam pre moje cerpadlo.trebars objednavacie cislo hlavy pre cerpadlo VE 0460494427 (HOLA HLAVA)



Len si poriadne prečítaj celý text okolo tej hlavy. Ak chceš objednať z tej "alibaby", tak musíš objednať 12ks. Ale to si asi uviedol, len ako príklad. 8-)
Xantia Break 1,9TD r.v.1996
Odpovědět