Zadni mlhovky nesviti

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
Jaromir108
Příspěvky: 31
Registrován: pon 17. říj 2011 10:50:21
Kontaktovat uživatele:

Zadni mlhovky nesviti

Příspěvek od Jaromir108 »

Dobry den preji vespolek,

potrebuji pomoct. Mel bych dotaz: vyhodili mne z STK, mimo jine jelikoz jsem mel pry malo oranzove zarovky v blinkrech a take mi nesviti obe zadni mlhovky. Tu prvni "zavadu" jsem vyresil rychle ;O)
U druhe jsem nejdrive zkontroloval (prohozenim) zarovky, ale tady problem nebyl. Potom mne napadlo ze bude vadna pojistka, jelikoz i shodou okolnosti nefunguje najednou stahovani jednoho zadniho okna. Mam svoji HDi dovezenou z D a servisni knizka je v nemcine. Jelikoz jsem si nemohl vzpomenout na nazev, tak jsem koukal na forum. Nasel jsem sice na foru popisku pojistek pro X2 v ceskem jazyce, ale ty moje vypadaji jinak. Tak jsem zkontroloval nakonec 2x vsechny, ale take nic. Nakonec jsem si vzpomel, ze mlha je nebel ... z nasel jsem, ze cislo 6 v mot. prostoru .. take se jevi OK. Vzpomel jsem si, ze kdysi nesvitila svetla ... bylo to relatkem ... napadlo mne hledat pomoc/radu tady ... ale nasel jsem pouze, ze lide psali o nesviticich prednich mlhovkach, ktere vsak sviti v pohode. Kontrolka na palubce sviti.
El. mechanik, kde bezne chodim je na dovolene a druhy v nemocnici. Hmm.

Prosim tudiz o radu co by to jeste mohlo byt a jak na to ;O)

Dekuji!
Jaromir
Jaromir108
Příspěvky: 31
Registrován: pon 17. říj 2011 10:50:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni mlhovky nesviti

Příspěvek od Jaromir108 »

Vyřešeno - někdo potřeboval klapku ze zásuvky pro přívěs a pri tom poškodil zásuvku a tam vzniknul el. problém. Píší jen .. kdyby někdo řesil podobný problém ;O)

At se daří! Jaromír
Odpovědět