hydraulika

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: hydraulika

Příspěvek od Kapitán »

Houpání je OK a brzdění také!! Pozor na to,nebrzdi jako s klasickým autem!!!Více citu na pedál brzd!!!I když mně to už nepřijde dnes sednu do čehokoliv a jedu,ale když jsem prvně sedl do BéXa tak jsem byl taky z účinku brzd překvapen!!
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
pospa
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. říj 2014 11:37:12
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od pospa »

takze je to uplne normalni ze si pripadas jak na parniku pri vlnobiti kdyz treba prejedes spomalovaci pas
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od PaM »

pospa píše:takze je to uplne normalni ze si pripadas jak na parniku pri vlnobiti kdyz treba prejedes spomalovaci pas
ten mnohdy skoro v autě necejtíš, pouze slyšíš ...
Asi ti to nefunguje jak má ... vejšky, špatné koule - malý tlak - uvolněné tlumiče v kouli ( RCA - Auto Sphere ) ....

Spousta lidí co má Xantii poprvé tvrdí že jim to moc "houpe" ale ve skutečnocti mají koule prázdné a "houpe" to divoce pouze na pneumatikách , zkušenější xantiák by řekl, že to nehoupe ale skáče .... :?:
Obrázek
pospa
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. říj 2014 11:37:12
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od pospa »

jj presne tak a je mozne to nechat tady na zapade okoli chebu zkontrolovat dekuji
Stan6726
Příspěvky: 7
Registrován: sob 17. led 2015 17:39:07

Přetlakový ventil hydrauliky

Příspěvek od Stan6726 »

Zdravím všechny a mám dotaz.Nedávno jsem si pořídil Xantii 1.9TD,tedy spíš vrak , který si dávám dohromady a neslyším po nastartování žádné cvakání toho ventilu.Když zvednu do polohy max,nechce pak klesnout do cestovní polohy,může mne někdo poradit s čím mam začít , aby to fungovalo jak má?Díky všem.

Edit Milda67: Sloučeno s existujícím tématem. Ahoj, vítáme tě tady. Začni třeba tím, že nebudeš zakládat nová témata,když už tu dávno existují a nemusejí tu být několikrát a nikdo se v tom pak nevyzná. Jinak ti přeji at se ti tu líbí a at ti to houpe ;)
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od PaM »

Zajeď si za někým kdo tomu rozumí a koukne ti na to, spoustu věcí vysvětlí ...
Obrázek
Stan6726
Příspěvky: 7
Registrován: sob 17. led 2015 17:39:07

Re: hydraulika

Příspěvek od Stan6726 »

PaM píše:Zajeď si za někým kdo tomu rozumí a koukne ti na to, spoustu věcí vysvětlí ...
Díky za radu,já bych hlavně potřeboval vědět,jak to dostat do normální polohy abych s tím mohl pojíždět,před xantií jsem měl cx,tak trochu o tom vím,ale tohle se mi nikdy nestalo.
Stan6726
Příspěvky: 7
Registrován: sob 17. led 2015 17:39:07

Re: hydraulika

Příspěvek od Stan6726 »

Stan6726 píše:
PaM píše:Zajeď si za někým kdo tomu rozumí a koukne ti na to, spoustu věcí vysvětlí ...
Díky za radu,já bych hlavně potřeboval vědět,jak to dostat do normální polohy abych s tím mohl pojíždět,před xantií jsem měl cx,tak trochu o tom vím,ale tohle se mi nikdy nestalo.
PS: jedná se o zadek,předek je celkem ok.
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od peterkoo »

Môj laický názor je vypadnuté plastové tiahlo. Pokiaľ ide na max a min a medzitým nie tak je to podľa mňa to tiahlo. Stalo sa to aj mne... Je to o 1 stranu dozadu, dával som tam aj linky.
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od peterkoo »

Zdar hoši, zase nejaký ten problém sa vlečie so mnou. Blbol mi zadný mechanizmus dvíhania. Viem že sa to dalo opraviť aj kúskom plechu ako písal PaM. Podarilo sa mi však kúpiť celý ten pákový mechanizmus v tip-top stave, nieje vyheganý. Tak sme vymenili ale problém pretrávava naďalej. Po naštartovaní sa dvihne predok auta ale zadok vôbec. Zostane padnutý dolu. Až po prejdení pár metrov ako keby začal reagovať a zdvihne sa do jazdnej polohy. Ale celkovo sa správa nejak čudne. Dakedy mi v noci blikajú že osvetlujem, inokedy nie. Ako keby boli reakcie korektora pomalé... LHM som menil, sitká boli vyčistené, spravený dofuk všetkých gúľ. Čím to môže byť? Žeby bol ten zadný korektor zašpinený? Vďaka za každú radu.
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
Odpovědět