hydraulika

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
tomcat
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. čer 2011 11:13:47

Re: hydraulika

Příspěvek od tomcat »

Tak tím PS se to vysvětlilo. Jetam překlad jen polsky. Já to bral tak ,že na věci je pro co to je a ne pro co to není. Navíc nevím že C5-C6 mají kapalinu jinou. Jinak koule (5)vzadu prasklé nejsou ,tak nevím kam tak najednou zmizlo asi půl litru lhm.
Uživatelský avatar
Technik
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. čer 2011 15:46:59
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od Technik »

Někde vykapalo. 8-)

Taky to jednou za čas dolívám. :? Ale pod autem nikdy žádnou louži nenajdu. :?
Xantia X1, r.v. 1997, 1.9TD, klima
pepe276
Příspěvky: 153
Registrován: pát 09. zář 2011 15:57:37
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od pepe276 »

Když najednou zmizelo půl litru, tak aby to nebylo nacucané v koberci pod nohama řidiče :-) Mě takhle u BX zmizelo postupně asi 5 litrů a bylo mi divný, že je auto ze spodu suché :-)
X1 1.9TD Break 66kW, klima, ABS, r.97
Jumpy 1.9TD 68kW, r.97
BX 1.9D 51kW, r.93
tomcat
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. čer 2011 11:13:47

Re: hydraulika

Příspěvek od tomcat »

Prosím,kde je chyba-všiml jsem si že mi auto při otevření dveří pískalo a pak cvaklo ,a teď to nedělá.?
Co se rozsypalo?
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od PaM »

No a pravděpodobně ti i ztuhlo pérování .... Nejsou z nějakého důvodu napájeny cívky na hydractivech, nebo jsou kaput, nebo konektory, dráty, řj hydractivu ???
Obrázek
tomcat
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. čer 2011 11:13:47

Re: hydraulika

Příspěvek od tomcat »

mám activu tak nejde ani vyrovnání náklonu,je to ročník 10/1999, je možný všechno ale třeba je to jen blbost,.Baterka je 1rok,alternátor po výměně budiče.Když otevřu dveře tak něco cvakne ale pak nepíská.
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od sima »

Vzkaz pro proreo a i další co mají podobně "záludné"otázky:
Boha jeho,nešetřete na slušně řečeno maličkostech.Vyměň LHM každopádně a jinak si vrzání nevšímej.Co chcete za radu?Jestli po koupi auta nevíte,kdy kdo měnil LHM???To snad nemyslíte vážně přátelé :?: Dejte tomu autu co má dostat a bude v pohodě,finito ;)
Naposledy upravil(a) sima dne sob 09. čer 2012 18:29:28, celkem upraveno 1 x.
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

to proreo, zjistíš to pouhým pohledem. Stačí injekční stříkačka a brčko, ze zásobníku LHM natáhneš za pomocí brčka LHMku do stříkačky. Dobrá kvalitní LHM má jedovatě, svítivě zelenou barvu a čím je jetější, starší, tím více jde barva k odstínu močůvky :-D
Vrzání při brždění může být předzvěst špatného uložení jednoho či obou zadních ramen-pokud za jízdy přibrdíš, auto se mírně nakloní na čumák a zadní část kastle se přizdvihne a právě otočení osy ramen může být ten zvuk. mělo by se to projevovat i když při běžícím motoru dáš polohu uplně dolů nebo uplně nahoru.
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
tomcat
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. čer 2011 11:13:47

Re: hydraulika

Příspěvek od tomcat »

Abych to upřesnil, místo pištění po otevření dveří to pod vzduch filtrem tak 10 cvakne.Co je tam uloženo?
Pojistky za baterkou jsou OK ale na patici 2 relé či co to je,je u toho u filtru jen 1,8V. :?: A vedlejší má 12,42
tj.co baterka :idea:
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika

Příspěvek od PaM »

Tak ještě jednou a P O M A L U

PaM píše:No a pravděpodobně ti i ztuhlo pérování .... Nejsou z nějakého důvodu DOBŘE napájeny cívky na hydractivech ...


pročti celé vlákno a prohlídni všechny odkazy a obrázky .... viewtopic.php?f=1&t=97&p=506#p505
Obrázek
Odpovědět