Problémy so servom

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
Luky
Příspěvky: 3
Registrován: pát 07. říj 2016 21:05:12

Re: Problémy so servom

Příspěvek od Luky »

Ok dekuji zitra to smiknu
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Zvedání zadku při brždění

Příspěvek od švéd »

Pedro,díky za za radu,byla to prasklá hadice.

Bohužel autu se zvedá zadek při jakémkoliv brždění jako blázen + rychlé cvakání ,,asi,, čerpadlo.Ví někdo kde by mohla být chyba?Koule i brzdy jsou OK.Respektive v servisu prohlíželi pouze kotouče a destičky.Předek brzdí dobře a odpružení je taky fajn.Nevím.Díky za jakékoliv rady
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvedání zadku při brždění

Příspěvek od PaM »

švéd píše: autu se zvedá zadek při jakémkoliv brždění jako blázen + rychlé cvakání
rychlé cvakání = centrální kule kaput.

Zdadek se zvedá při brždění = zavzdušněné brzdy nebo víceméně nefunkční, nebo oboje ( zarůstající desky, ztuha chodící pístky zalepené bordelem jak je někdo zatlačil z5 při výměně desek ) ... Zkusit dobře odvzdušnit a když to nepomůže tak - Komplet rozebrat brzdiče a vše vyčistit vyměnit gumičky okolo pístků namazat silikonem, složit, očistit dosedací plochy třmenu na rameni.
Obrázek
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: Problémy so servom

Příspěvek od švéd »

PaM jsi borec.Já jsem si to tak trochu myslel,je evidentní,že zadek nebrzdí.Ale když mi v servisu řekli,že jsou brzdy ok tak člověk znejistí....Děkuji
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: Problémy so servom

Příspěvek od švéd »

PaM: tak jsem po opětovném zkoumání přišel na to,že to cvakání jde od toho ,,válečku,, nad L předním světlem.Je to velmi nepříjemné rozléhá se to do celé karoserie,proto jsem se domníval,že to vychází od spodu.Jestli jsem se správně dočetl,tak je to spojené s nádrží,čili něco jako odsávání benzínových par z nádrže?
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy so servom

Příspěvek od PaM »

švéd píše:PaM: tak jsem po opětovném zkoumání přišel na to,že to cvakání jde od toho ,,válečku,, nad L předním světlem.Je to velmi nepříjemné rozléhá se to do celé karoserie,proto jsem se domníval,že to vychází od spodu.Jestli jsem se správně dočetl,tak je to spojené s nádrží,čili něco jako odsávání benzínových par z nádrže?
jo, to je ventil odvětrání benzínových par, zkus ho dát tak aby se ničeho nedotýkal ... obložit molitanem a pod ...
Obrázek
švéd
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 26. led 2012 10:19:46

Re: Problémy so servom

Příspěvek od švéd »

PaM: díky

Takže v servisu špatně odvzdušnili brzdy,co na to říct.... :roll:
Odpovědět