auto se nezvedá-korektor

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od PaM »

koštěbuch píše: Příspěvek od koštěbuch v stř čer 17, 2015 1:46 pm
Ahoj asi mám problém, včera mi auto začlo stávkovat. Nezvedl se zadek = vypadlé táhlo asi (to sem ale ještě nevěděl) tak zadek seděl v parkovačce a už se nezvedl ani na servisku. Reaguje jen předek. Zadek vůbec. všude čtu že upadený táhlo znamená, že serviska jde. Mě nejde takže je to v pasti ? Popř kudy se vydat dnes se podívám na ty kulky asi budou pryč ale co dál ?
koštěbuch píše: Příspěvek od koštěbuch v stř črc 08, 2015 7:36 am
korektor je venku a světe div se nedá se sním ani hnout...
E: daj se někde sehnat náhradní gumičky do toho korektoru ? (těsnění LHM)
Koukám skoro 4 týdny a auto pořád nejezdí ... Tvoje závada je řešitelná za 2 - 3 hodiny komplet na 100% funkčnost i s koulema a seřízením podvozku.
Nevím kolik vyděláváš za hodinu, ale těch hodin tvého času co si tím už prodrbal a pořád nic... a možná si i něco už poničil ...

Kdyby si s tím zajel k někomu kdo to zná, umí, má díly a vybavení, tak by si už dávno jezdil a ještě bys ušetřil ... i kdyby to bylo "pár" kilometrů od tvého bydliště.
Obrázek
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od sima »

Svatá pravda,svatá pravda!
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
koštěbuch
Příspěvky: 11
Registrován: stř 17. čer 2015 12:50:09
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od koštěbuch »

Do práce jezdím na moto což je v klidu, ale jinak být bez káry je opruz... Blbí je že su furt v práci a dostanu se nato tak jednou za týden... ale už to mám vše nachystaný jen to dát dohromady... což by snad mohlo vyjít zítra... A jinak mechošům už moc nevěřím tím nechci urazit ty dobrý, ale tu v Přerově hydra nikdo dělat nechce a ten jedinej co tu je za tím nejdu bo bych tam nechal výplatu... :shock:
XA X2 1.8 16V 1999
Bogoran
Příspěvky: 18
Registrován: sob 28. zář 2013 16:09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od Bogoran »

udělej si vejlet do Brna mas to kousek 90 kilásku Hodinku cesty :) a PaM ti to da do pucu když se sním domluvíš :)
X1, 2,1TD 1995 Hydra2
X2, V6 Automat Hydra2
Jarov Plzeň-sever
Tel:774 435 078
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od PaM »

Má za rohem V Olmiku Miloše ...
Evidentně nemá zájem to mít dobře, kvalitně, rychle a levně opravené ....
Obrázek
koštěbuch
Příspěvky: 11
Registrován: stř 17. čer 2015 12:50:09
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od koštěbuch »

vědět o tom člověku dřív asi bych tam zajel... ale teď už to mám rozdělany. resp už je to složený... ale kuny mi v garáži rozkousaly trubky od palivové soustavy... takže když se sere tak se sere... :?
XA X2 1.8 16V 1999
Uživatelský avatar
milda67
Příspěvky: 159
Registrován: úte 21. čer 2011 21:47:42
Bydliště: 314039702
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od milda67 »

dřív ???? už 23,6, ti pam psal,že existuje Miloš v Olomouci, už měsíc to řešíš.
Xa X2, 2,0 16V 1999
Xa X2 2,0 HDi, 80kw, 2000
C5 Break 2,2 HDi Exclusive 2004
koštěbuch
Příspěvky: 11
Registrován: stř 17. čer 2015 12:50:09
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od koštěbuch »

už to bylo vyřešeno vše šlapalo jak má, ale ta objímka zase praskla... :/ něměl by nikdo skladem novou ? ja ji na netu nikde najít nemůžu. :(
XA X2 1.8 16V 1999
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od sima »

Tobě se stávají samé podivné věci,počínaje kunami v GARÁŽI,KTERÉ SI POCHUTNALI NA BENZÍNU!:shock: uu ouu,ale nelituju tě,spíš to auto.Žádáš tu o radu,ale odpovídáš jen na to co chceš,nedáš si znova říct a zase žádáš o radu a jsme tam kde jsme začali:měl jsi to hned dovézt k odborníkovi,ušetřil by jsi čas,peníze i námahu a to se vyplatí,tečka :evil: polož si tuhle otázku sám pro příště,snad jsi pochopil co je pro tebe výhodnější a lepší.
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
koštěbuch
Příspěvky: 11
Registrován: stř 17. čer 2015 12:50:09
Kontaktovat uživatele:

Re: auto se nezvedá-korektor

Příspěvek od koštěbuch »

Samé divné věci se mi dějí od jakživa... museli by jste mě znát... to tu ale nějak neřeším... jak říkám ano trvalo to déle, ale všechno sem si sám spravil. Akorát ta objímka v tom svaru zase praskla. Takže stačí vyměnit za novou která nebude oslabená a myslím, že už žádný problém nebude...

E: a problém byl asi v tom, že ten známej co mi to vařil my sám říkal že to moc dlouho asi nevydrží že je to zkorodované jak cip a ten svar to ještě víc zeslabil... prostě bych potřeboval novou, nebo mě napadlo ještě to vyříznout a navařit celé znovu... (otázka zda to nedopadne stejně... ) :roll:
XA X2 1.8 16V 1999
Odpovědět