Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Rubrika pro hledání řešení na Vaše problémy.
Odpovědět
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Ahoj,

chtěl jsem koupit nějakou věc v automatu na lpg nebo naftu, ale poté mě jeden člověk hodil odkaz na toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/citro ... ntact#tabs a citrony mám hodně rád, hlavně teda XM, ale tohle mě zaujalo dost, zajímalo by mě jestli o tom autě něco nevíte když má klubovou nálepku. Mám trochu strach z toho, že má plechy různé barvy a taky z toho, že ho za tu cenu prodává bazar, takže to počítám koupili tak za 5, možná 6.
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od mevi »

no halemese kam se dostala to je xantie manželky Josefa2 . Před rokem ji prodala za 24000 nevim co ji chybi ze je jen za 14 ale ma zrepasovanou převodovku na to byl pepa profik. Udajne to nake male mouchy melo poptej se ema neno jackala ten ji chtel koupit dokonce za 40 jeste zhruba pred tim rokem pak pani slevila na 24 a uz zmizela.
vikicv
Příspěvky: 68
Registrován: ned 26. čer 2011 21:39:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od vikicv »

Trochu to vypucovat, sehnat do toho kožený sedačky a je to voňavka..
Je to tedy asi tohle auto http://www.joch.estranky.cz/fotoalbum/x ... exclusive/

Cena 14tis. mě taky udivuje. Pokud jsou tam nějaké drobné závady, tak je opravit určitě lze.
Devizou bude ten repasovaný automat. Doma si to neuděláš (normální smrtelnící) a pokud ti odejde, můžeš začít auto rozprodávat na díly nebo změnit na manuál jako mevi :lol:
Tak jak tak řešení automatu je cenová zkáza pro nás a tedy smrt pro naše auta.
C5 II V6 Break,LPG,Aisin 6st,LeatherPack,NaviDrive,JBL,BiXenon,Panorama
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od mevi »

vikicv kde jsi sehnal tyhle fotky? tady to ma jeste plzenske značky. To musi bejt jeste u majitele co ji mel pred pepou.
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od mevi »

zkaza to neni activiste kupujou pistnice za 13 tis ty si zaplatíš repas za 19 bez dph a jedeš dal.
Alien
Příspěvky: 13
Registrován: úte 20. bře 2012 9:25:44

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od Alien »

mevi píše:zkaza to neni activiste kupujou pistnice za 13 tis ty si zaplatíš repas za 19 bez dph a jedeš dal.


Activisti byli vždycky blázni, teda ti co věděli do čeho jdou. Ti, co k ní přišli jako slepý k hlouslím, tak ti jsou chudáci a nebo, ale to jsem nepatří. "Buchtáááááááááá"
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Ok tady, ta cena není zase ta malá, 100km s tím autem stojí 400 a pojištění cca 400-500 měsíčně. Navíc pokud má nějakou vadu, tak je to i drahé. XM s tímto motorem z toho roku se prodávají klidně za půlku (ale s nefunkční klimou).

Co mě děsí je ten repas automatu, počítam v tom bude asi ZF 4HP20, ale tak pokud to pán dělal pro sebe, tak to snad udělal dobře, už jsem potkal pár automatů co byli zrepasovaný tak, že řadili hodně nahoře a sem tam koply.

Díky za info o té převodovce. Dneska tam pojedu a uvidím tedy.

Ty zadní tekoucí do zpětného vedení mě nevadí, tak se holt při stání hýbe zadek.
Alien
Příspěvky: 13
Registrován: úte 20. bře 2012 9:25:44

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od Alien »

evlo píše:Ok tady, ta cena není zase ta malá, 100km s tím autem stojí 400 a pojištění cca 400-500 měsíčně. Navíc pokud má nějakou vadu, tak je to i drahé. XM s tímto motorem z toho roku se prodávají klidně za půlku (ale s nefunkční klimou).

Co mě děsí je ten repas automatu, počítam v tom bude asi ZF 4HP20, ale tak pokud to pán dělal pro sebe, tak to snad udělal dobře, už jsem potkal pár automatů co byli zrepasovaný tak, že řadili hodně nahoře a sem tam koply.

Díky za info o té převodovce. Dneska tam pojedu a uvidím tedy.

Ty zadní tekoucí do zpětného vedení mě nevadí, tak se holt při stání hýbe zadek.


Jako XM je ale trochu jiná liga a opravovat tam něco, nooo, tak přeji hodně štěstí příteli. Kor, pokud pokukuješ po V6. No každopádně, podívat se na to, očíhnout a uvidí se. A projet automat, ale toho bych se nebál. Nicméně vyměnit olej v něj by byla první akce u tohoto vozu.
vikicv
Příspěvky: 68
Registrován: ned 26. čer 2011 21:39:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od vikicv »

mevi píše:vikicv kde jsi sehnal tyhle fotky? tady to ma jeste plzenske značky. To musi bejt jeste u majitele co ji mel pred pepou.


Vzpomněl jsem si na josefovo www stránky, tuhle stříbrnou tam měl vystavenou od nepaměti.
C5 II V6 Break,LPG,Aisin 6st,LeatherPack,NaviDrive,JBL,BiXenon,Panorama
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Auto s nalepkou xantiaklub v bazaru

Příspěvek od evlo »

Jsem to teda nakonec koupil, ale to by do stoprocentniho stavu chtelo tak 5-6000, takze to necham spis na dojeti, mozna teda necham vymenit kost stabilizatoru, protoze ta dela docela silene zvuky na kostkach.
Odpovědět