Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Napište město - stručný popis činnosti (třeba dofuk koulí)
Odpovědět
Zelych
Příspěvky: 22
Registrován: ned 26. čer 2011 10:48:19
Bydliště: 204484841
Kontaktovat uživatele:

Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od Zelych »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nevíte někdo o šikovném mechanikovi v okolí Trutnova?
Teče mi posilovač řízení a sám si na to netroufám, ikdyž zde je pěkný návod, a dolévat se mi pořád nechce.
Byl jsem se poptat u Bachtíka, kam jsem jezdil s Nevadou a byl jsem tam vcelku spokojený, ale když jsem tam byl s Xa kvůli tomu, ze se mi nevraceli zadní brzdiče, tak mi řekl že je potřeba je vyměnit za 3000 jeden repasovaný, a nakonec jsme to s kamošem dali dohromady za 500 s opravnou sadou.
Teď mi na ten posilovač řekl, že 4 repas nebo 12 nový plus práce, a jak jsem se dočetl tady na strankach, tak se to nechá přetěsnit do tisicovky.
Bohužel v dalších 2 servisech, kde jsem se byl ptát nechtějí s hydraulikou nic mít :-(
Xantia Break 2.0 16v 1996
Kubiss
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:27:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od Kubiss »

Týjo hele taky scháním,nějaký dobrý za přijatelnou cenu. :roll:
Xantia I '97 Break 1.9TD
Januss33
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. kvě 2012 20:16:58

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od Januss33 »

taky se připojuji, buď v okolí Trutnova nebo i třeba Vrchlabí
Dárky pro vaše blízké
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od PaM »

Zelich, když s tím dojedeš ke mě, tak sada na servo 800,- a práce 1000,- a za max 4 hodiny odjíždíš zase domů ... když je potřeba i novej kříž kardan řízení, tak + 500,- ;)
Obrázek
Zelych
Příspěvky: 22
Registrován: ned 26. čer 2011 10:48:19
Bydliště: 204484841
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od Zelych »

Bohužel už jsem si to nechal "opravit" tady a nejradši bych si nafackoval - stálo mě to dohromady 13 tisíc a podle mě to není furt úplně ono.
Až našetřim nějaký kačky, tak se spolu domluvíme, a udělal bych si výlet za tebou do Brna na nějakou celkovou údržbu hydrauliky (korektory + brzdy) možná i s dofukem koulí.

PS: jsem Zelych... vždycky s tvrdým! :mrgreen:

Januss33: Já ti můžu jen říct, z vlastní zkušenosti, že ne k Burešovi.
Xantia Break 2.0 16v 1996
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od PaM »

Zelich, ale v makovici to máš asi měkký ;)
Za co si platil 13 litrů :shock: to by si za to mohl těch 190km co to máš ke mě, jezdit celej rok každej měsíc na kafe :lol:
Obrázek
pavnov
Příspěvky: 7
Registrován: pát 14. zář 2012 7:01:33

Re: Dobrý servis na Xa v okolí Trutnova?

Příspěvek od pavnov »

PaM píše:Zelich, ale v makovici to máš asi měkký ;)
Za co si platil 13 litrů :shock: to by si za to mohl těch 190km co to máš ke mě, jezdit celej rok každej měsíc na kafe :lol:

kolik by stálo dofouknout koule na zadku a uděláš to na počkání?jsem od náchoda tak bych musel přijet ktobě napiš adresu jestli by to šlo.diky muj tel 731491953 prosim napiš sms ja ti zavolam.
Odpovědět