Klidovy odber proudu

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Klidovy odber proudu

Příspěvek od evlo »

2000 nebo 2001 taky nevim :D

Kazdopadne diky moc! Tohle rozlozeni pojistek sedi.

Jeste me napadlo, ze jedny dvere se nezaviraji podle centralu, tak jestli tam nebudou zkratovane kably nebo tak neco a nebude to nakonec tim.
evlo
Příspěvky: 53
Registrován: pon 19. bře 2012 22:22:26

Re: Klidovy odber proudu

Příspěvek od evlo »

Tak to vypada na to, ze je to zlamanyma kabelama v levych zadnich dverich, kdyz jsem nathl vnitrkem jako hotfix dva co byli uplne znicene tak to jednou skocilo na ty 0.02, ale pak to zas vylezlo na 0.07A, ale je fakt, ze vetisna tech napajecich byla taky donicena, jen jsem je zaizoloval, takze az nekdy budu mit dost casu to dodelat, tak to asi bude vcajku.

Jeste je mozne, ze jsem je zapojil spatne, ale central uz maka, jen a i interierove osvetleni zhasina.
roberto01
Příspěvky: 12
Registrován: ned 15. zář 2013 21:17:10
Kontaktovat uživatele:

Odběr 720mA

Příspěvek od roberto01 »

Tak se na vás zase obracím, teď o víkendu jsem udělal úpravu spínací skříňky podle návodu, vše se povedlo, ventilátor funguje a ohřev taky, jenže auto mi trvale začlo odebírat 720mA při vypnutém klíčku, zjistil jsem to až ráno jak jsem chtěl jet do práce, jenom škytlo a nic tak jsem šel na bus:( , tak odpoledne jsem zkusil proměřit jestli náhodou to nebere to relé, v tom to nebylo, a i když jsem ho vytahnul z konektoru a proměřil na baterce tak to furt odebíralo těch +-720mA, nevíte čím by to mohlo být?:(
xantia break X1 1.8i 8v r.97
marian.hutira
Příspěvky: 38
Registrován: pon 27. čer 2011 9:33:29

Re: Odběr 720mA

Příspěvek od marian.hutira »

Meraj aj odopínaj poistky. Tak určíš ktorá skupina odoberá šťavu. A potom sa zameraj na jednotlivé spotrebiče a prepínače tej skupiny.
Xantia Break 2.1TD Exclusive 1998
roberto01
Příspěvky: 12
Registrován: ned 15. zář 2013 21:17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr 720mA

Příspěvek od roberto01 »

Ok, zítra vyzkouším bo už mám baterku na nabíječce

edit milda67: pánové,příspěvek který je předchozí,nikdy necitujeme,není proč,každý snad umí číst a navíc toto téma je tu už založené,takže mažu a slučuji
xantia break X1 1.8i 8v r.97
roberto01
Příspěvky: 12
Registrován: ned 15. zář 2013 21:17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Klidovy odber proudu

Příspěvek od roberto01 »

Díky za upozornění a přesunutí :)

Tak dneska jsem nahodil baterku a začal proměřovat, ale nic jsem nezjistil páč ten odběr už byl normální, byl 0,01A, tak uvidíme jestli se to bude ještě opakovat :)
xantia break X1 1.8i 8v r.97
kopa
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. lis 2012 18:47:24

Pojistka F15-vybíjení baterie XA 1 1,8 8v 94

Příspěvek od kopa »

Dobrý den, mám problém s vybíjením baterie, když auto stojí třeba 5 dní. Jenže se to děje jen když auto stojí z kopce dolů. Zjistil jsem, že tam teče proud 0,35A když je vše vypnutý. Když vyndám pojistku na pozici F15, tak odběr proudu zmizí. V manuálu jsem si našel, že na této pojistce je Ochranná centrála kabiny - Diagnostická zásuvka- Přístrojová deska. Nemáte někdo prosím zkušenost co bych měl kde hledat? Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Klidovy odber proudu

Příspěvek od PaM »

Mám dojem, že přes tuto pojistku je napájeno i osvětlení kufru.
Jelikož píšeš, že k tomu dojde JEN když stojíš z kopce, mohl by to dělat spínač osvětlení kufru. ???
Postav auto z kopce, zavři se v autě a odklop zadní sedadlo , nebo sundej dekl v kufru ??? že by ti to tam z kopce svítilo ???
Obrázek
kopa
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. lis 2012 18:47:24

Re: Klidovy odber proudu

Příspěvek od kopa »

Zdravím, tak PaM měl pravdu, problém byl ve světle v kufru. Když auto stojí z kopce, tak svítí světlo v kufru ikdyž je zavřený. Zkusím vyměnit nebo opravit ten spínač. Děkuji za pomoc.
Uživatelský avatar
torek
Příspěvky: 57
Registrován: stř 29. čer 2011 11:39:13
Bydliště: 343155631
Kontaktovat uživatele:

Samovybíjení akumulátoru

Příspěvek od torek »

Zdravím všechny ,mám takový problém sama se mi vybíjí baterie ,a nevím čím to je .Jak mám změřit multimetrem jak velký je ubytek nebo jak je velký odběr v klidovém stavu.Nějak po lopatě ,protože nejsem zase tak velkej technik .Moc díky za radu.Torek
Aku je asi rok stará a 67ah byla za 3dny skoro vybitá,a nebylo nic zapnuto ,tak mě to dost překvapilo.

edit milda67: přesunuto,téma už existuje,navíc patří do elektro,chce to opravdu číst než něco napíšeš
Xantia X1,1.8i 8v,rv 1994,typ mot. LFZ,zel. metla ,LPG Tartarini - je moje láska
Odpovědět