nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Odpovědět
Zerken
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. říj 2011 17:10:28

nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od Zerken »

Zdravím, jak jsem ji koupil tak jsem si po pár dnech všimnul že mi nesvítí parkovačky. Jenže to asi není žárovkama (nedíval jsem se), jeden den totiž nastartuju a když jsem rozsvítil tak mi levá svítila pak zhasla a koniec. No a chtěl jsem se zeptat jestli na TECHICKOU musí parkovačky svítit (čeká mě to na jaře). Jestli ano tak se ani neptám jestli je to složité se podívat, není tam místo :roll: Jinak dík za odpovědi ;)
Zerken
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. říj 2011 17:10:28

Re: nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od Zerken »

Tak co jsem našel tak asi musí (je to považováno za vážnou závadu) tady jsem našel seznam závad
http://www.stknepomucka.cz/index.php?pg=9
MacoLM
Příspěvky: 41
Registrován: úte 21. čer 2011 17:34:43
Kontaktovat uživatele:

Re: nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od MacoLM »

nie je jednoduchie ist k autu a pozriet sa na ziarovky?
mne tiez odisli obe naraz. myslel som ze nejaka porucha, ze by neodisli obe sucasne...ale odisli... stacilo vymenit.
to site aj H1. odisli sucasne (pocas jednej jazdy) 3. takze to skoncilo tak, ze ostala svietit iba jedna dialkova... tiez stacilo pomenit.
C5 Break, 2.0HDi 100kW, 2007
Derby-Senda
Příspěvky: 187
Registrován: ned 10. črc 2011 9:26:23
Bydliště: 239219013
Kontaktovat uživatele:

Re: nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od Derby-Senda »

Parkovačky svítít opravdu musí já bych třeba například mlátil lidi co zastavěj večer v protisměru hoděj výstražný a nechaj svítit potkávačky kurva od toho tam ty parkovací sou

Tak k tématu místa tam je málo ale dá se to vyměnit snáz než H1 patří tam bezpaticová žárovka 5W pojistkama to nebute to by nesvítil ani zadek
Xantia Break 2.0HDi 80kw
Subaru Impreza GT 2.0T 155kw
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od Kapitán »

Ha a mňamka je když si to šupajdíš cca stovkou v lesním úseku a víš,že za chvíli bude zatáčka a zhasnou světla!Párkrát se mi to stalo va stařičkém F125,ale nebylo to žárovkaminýbrž bylo vyhřáté relé a po delší době zhaslo-tzn přepnout na potkávačky a z5 na dálky a zase to chvíli šlo.Při dálkách nesvítily potkávačky.
Dnes jsem se díval na světla-levé mi svítilo pánubohu do oken a proč-měnil jsem žárovku v šeru a nwn jak ,ale dal jsem ji opačně ,nesedla do výřezu .Je tam sice blbej přístup ale dá se to,ale za tmy no nevím.
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
Zerken
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. říj 2011 17:10:28

Re: nesvítí parkovačky - jsou potřeba?

Příspěvek od Zerken »

Tak dík, mrknu na to. Snad to bude žárovkama ;)
Odpovědět