zadni lampy

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Odpovědět
esprimo
Příspěvky: 2
Registrován: ned 07. říj 2012 15:48:22

zadni lampy

Příspěvek od esprimo »

potřeboval bych poradit ,mam X2 a když zapnu světla a dám blinkr tak to dělá divy. Koukal jsem na kostru a ejhle ono to jiskři. Všechno jinak jde jen když zapnu blinkry,samostatne jdou, jen s obrysovejma svetlama se to háda.V manualu nic není a ja bych to potřeboval nějak zkontrolovat podle něčeho.Díky tom
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni lampy

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Pořádně překostři zadní světla a ono se to uklidní :mrgreen:
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Rorschach
Příspěvky: 61
Registrován: ned 02. čer 2013 16:46:56

Re: zadni lampy

Příspěvek od Rorschach »

Předem se omlouvám lepší téma jsem tu nenašel.

Řešil někdo zašednutí zadní světel na X 1? Zkoušel to někdo třeba přeleštit nebo jen výměna? Díky
Xantia break X1 1,9TD, r.v.96
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni lampy

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Jo dělá se to, odbrousí ti pár povrchových setin a znovu vyleští, zrovna tak jako dělají přední plastová světla.
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Rorschach
Příspěvky: 61
Registrován: ned 02. čer 2013 16:46:56

Re: zadni lampy

Příspěvek od Rorschach »

Díky. O předních vím, že se tak dělají, ale u zadních si nejsem jist. Kdysi když jsem měl poprvé Xantu tak jsem to zkoušel jen růčo a to nebylo nic moc dneska bych na to už sehnal brusné a leštící serepetičky.
Xantia break X1 1,9TD, r.v.96
Pavel56
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 19. dub 2012 10:49:52
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni lampy

Příspěvek od Pavel56 »

Pokud je mas uplne mlecne, lehce obrousit a striknout lehounce tuzingovym kourovym sprejem. Lepsi nez nove.. :lol:
X1 1.9TD 66kW, liftback, f zeleny metle, klima, na hlinach
Rorschach
Příspěvky: 61
Registrován: ned 02. čer 2013 16:46:56

Re: zadni lampy

Příspěvek od Rorschach »

No asi takhle původně jsem měl kupovat xantii kde jsou úplně jak píšeš mléčné. Nakonec kupuji jinou v kombajnu kde jsou v pohodě. Pravda nějaké prasklinky na sobě mají pro změnu.
Hlavně jsem se zajímal jestli to jde spravit. Před pár roky jsem měl taky Xantii (to fungovala ještě stará poradna) a taky byli mléčné
Xantia break X1 1,9TD, r.v.96
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni lampy

Příspěvek od iskiis »

ahoj xantiáci mám problém se zadními světly za jízdy jsem si všiml že mi svítí kontrolka zadních mlhovek tak jsem zastavil a zjistil jsem že mi nesvítí zadní světla ale pouze na pátých dveří ty krajní svítí,tak jsem otevřel kufr a v určitý poloze otevřenýho kufru ty světla na kufru problikávali a když mi nesvítí ty světla zjistil jsem že zároven nesvítí zpátečka ani zadní mlhovky čím to může být?díky za radu ;)
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni lampy

Příspěvek od sima »

No čím myslíš,že to asi tak bude? :) Je tu o tom určitě už nejedno vlákno,klasika-načlý svazek káblů do pátých dveří,vždyť jsi si sám odpověděl-když hýbeš s pátýma dveřma,světla se rozsvítí.
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
Odpovědět