Umístění centrálu XII

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Uživatelský avatar
matesh
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. čer 2012 0:28:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od matesh »

Díky, nevšiml jsem si, že tam mají poslední kus, viděl jsem "vyprodáno" ;)
Xantia 2.0 HDI Break 80kW (*1999)
Uživatelský avatar
matesh
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. čer 2012 0:28:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od matesh »

Je to vyprodano

bohužel, ikdyž mi potvrdili objednávku, zboží nedodají, prý dodavatel již nemá skladem.
Takže navrhne mi někdo alternativu k RC102A za rozumnou cenu? Předem děkuji!
Xantia 2.0 HDI Break 80kW (*1999)
Luboš62
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2011 23:21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od Luboš62 »

A teď mi někdo popravdě řekněte, jak vám může chodit dodělávané DO - když zkouším pin 5 žlutého konektoru TEXTON krátce připojit na zem, zamknu - ale už neodemknu, protože přes kontakt u zámku je pin 5 spojen se zemí! Pokud vodič k pinu 5 přeruším tak zase nezamknu, protože jednotka ze zpětně nedozví, že se zavřely pravé přední dveře - co včíl? Vychází mi z toho jedno relátko které přizemní pin 5 ( zamknutí ) a druhé, které na odemčení rozpojí vodič ke kontaktu u zámku...
Luboš, X2 2.0Hdi, X2Break 2.0Hdi, XM Break Y4 2.5TD
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od peterkoo »

Trošku nechápem čo píšeš lebo niesom autoelektrikár ale funguje to... Mám to tam a no problem...
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
Luboš62
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2011 23:21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od Luboš62 »

Musím to vymyslet jinak - mám DO které nemá relátka, ale přes tranzistory přizemňuje příslušný vývod centrálu ( otevřený kolektor ). Takže po dnešním odpoledni umím zamknout, umím zablikat ale neumím odemknout... Až mě přestanou bolet záda tak zítra vyzkouším variantu s rozpojovacím kontaktem relé. Pokud zvítězím, napíšu návod pro tento typ DO.
Luboš, X2 2.0Hdi, X2Break 2.0Hdi, XM Break Y4 2.5TD
Luboš62
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2011 23:21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od Luboš62 »

Takže s pomocí jednoho pomocného relátka je vyřešeno - zamykám, odemykám i blikám...
Sepíšu návod a pošlu ho sem.
Luboš, X2 2.0Hdi, X2Break 2.0Hdi, XM Break Y4 2.5TD
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od bagrr »

me to funguje tak ze mi.to na pin 5 pousti bud plus nebo kostru... tak nevim...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
Luboš62
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2011 23:21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od Luboš62 »

Jde o to, že když zamkneš tak pin 5 je přes kontakt v zámku připojený na kostru - takže pokud na něj přivedu +12V nic se nestane, jen spálím pojistku. Abych mohl odemknout, musím vodič mezi pinem 5 jednotky TEXTON a kontaktem zámku krátkodobě přerušit - přivádět +12V není potřeba, jednotka si vývod drží sama na cca polovině napětí baterie. Ještě jsem se k namalování návodu nedostal, první školní den byl hektický... :)
Luboš, X2 2.0Hdi, X2Break 2.0Hdi, XM Break Y4 2.5TD
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění centrálu XII

Příspěvek od bagrr »

Luboš62 píše:Jde o to, že když zamkneš tak pin 5 je přes kontakt v zámku připojený na kostru - takže pokud na něj přivedu +12V nic se nestane, jen spálím pojistku. Abych mohl odemknout, musím vodič mezi pinem 5 jednotky TEXTON a kontaktem zámku krátkodobě přerušit - přivádět +12V není potřeba, jednotka si vývod drží sama na cca polovině napětí baterie. Ještě jsem se k namalování návodu nedostal, první školní den byl hektický... :)


Jak rikam mam to tak zapojeny a nic nehori a vse funguje :-)
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět