blinkry-páčka-přerušovač

centrál, dálkové ovlďádání, rádia, alarmy...
Qěcy
Příspěvky: 17
Registrován: úte 28. čer 2011 12:39:54

Re: Boční blinkry

Příspěvek od Qěcy »

Moc díky.
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

blinkry chvíli jdou chvili nejdou

Příspěvek od iskiis »

skusim se podívat na páčku blikačů vyčistim to techničákem a napatlám vazelínu snad se to tím spraví ale jak to rozeberu poradí někdo?našel sem tu jak rozebrat palubku k vuli žárovkám a zvládl sem to tak si snad poradím i s tímto ;)

edit: sloučení s existujícím tématem.já to už nebudu ani komentovat,to je furt dokolečka :?
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
Zerken
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. říj 2011 17:10:28

Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od Zerken »

Ahoj xantiáci,
mám problém s přepínačem blinkrů... Když dávám blinkr, tak mi zhasnou na okamžik světla. Problém vím, měl jsem to rozkuchané a všechno je tam tak ojeté že už to asi nebude fungovat normálně. Snažil jsem se to opravit, ale už to prostě nejde... Když je teplo tak mi pořád cvaká přerušovač.... Všechno je to páčkou, mám to vyzkoušené. Teď se mi jedná o tohle, víte o nějakém shopu, nebo pomohl by mi někdo sehnat co nejlevnější přepínač? Nechce se mi za něj dávat pomalu 1500,- :roll:

Všude v obchodech píšou že ten přepínač je pro auta bez airbagu, já airbag mám... je to problém??
Abych to všechno popsal, mám tam zapínání světel, zadní + přední hlmovky :D , no a ty blinkry...

Díky všem za rady, jiné fórum jsem o tom nenašel a ten návod na opravu mi nepomůže...
Zerken
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. říj 2011 17:10:28

Re: Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od Zerken »

Našel jsem tohle. Asi by to mělo být ono. ;) doufám

http://www.autodilyandel.cz/index.php?m ... _id=364432
ajm
Příspěvky: 57
Registrován: ned 26. čer 2011 15:06:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od ajm »

Ano, to je ono...
Nebo třeba zde:
http://ecat.elit.cz/product/L-prepinaci ... 1WMjUxMzA0

Pozor, stalo se mi, že některé páčky neumí nechat v poloze dálkových světel rozsvícené žárovky v potkávacích světlech. Přitom se jednalo o Valeo, ovšem vyrobené v Turecku!
Xa 18i Break, Xa II 18i16V Millésime
C8 2.2i 16v VSX
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od bagrr »

ajm píše:Pozor, stalo se mi, že některé páčky neumí nechat v poloze dálkových světel rozsvícené žárovky v potkávacích světlech. Přitom se jednalo o Valeo, ovšem vyrobené v Turecku!


to bude tim, ze je to packa pro H4 jarovky... ono v tech packach aby se cert vyznal.. na prvni pohled jsou stejne ale funkcnosti, potazmo tim co zapinaj vypinaj jsou na mile jiny...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od mevi »

http://www.peugeot-club.com/forum/viewt ... pid1527615 tady jsem fotil peugeotakum čim se ty páčky liší. mimochodem jedno je fotka pačky z xantie a druhe je pačka z 306 s H4 svetlama
ajm
Příspěvky: 57
Registrován: ned 26. čer 2011 15:06:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač blinkrů - Levá páčka

Příspěvek od ajm »

Aha, to mě nenapadlo... :shock:
Jen je zvláštní, že to Valeo vede pod stejným kat. číslem. A nebo jsou to ve fabrice paka, který přehodí krabičky, bo výrobek vypadá na pohled stejně. Inu, Turecko. :roll:
Xa 18i Break, Xa II 18i16V Millésime
C8 2.2i 16v VSX
exd
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. čer 2013 0:27:48
Kontaktovat uživatele:

Blinkry nejedou

Příspěvek od exd »

Prosím o radu s blinkry. SPĚCHÁ!

Chvíli trochu zlobily a pak přestaly blikat úplně. Prvně jsem prověřil pojistky a ty byly v pořádku (jednotlivé žárovky také). Pak jsem proměřoval jak ovládací páčku (zdála se v pořádku), tak spínač výstražných světel (blikačů) a zdál se mi problém právě s tím spínačem. Byl asi v nedobrém stavu, při vydělávání se úplně rozsypal.
Byl jsem přesvědčený, že je to právě základ problému a sehnal jsme nový. Bohužel po výměně blinkry stejně nejdou. Při zapnutí blikačů i směrovek je slyšet vždy první cvaknutí, ale dál blinkry neblikají.

Můžete mi poradit, co je špatně, na co se zaměřit?

Předem moc děkuji za pomoc.

edit: sloučení s existujícím tématem.já to už nebudu ani komentovat,to je furt dokolečka :?
exd
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. čer 2013 0:27:48
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou směrovky

Příspěvek od exd »

Omlouvám se za spec. založené téma. Téma, kam byl příspěvek přesunut jsem četl, ale nebyly tam žádné odpovědi pro moji situaci, tak jsem založil téma nové.
Odpovědět