Vrakoviště a servis Davle

Vaše špatné zkušenosti se servisy.Je to o tom, čemu by jsme se měli vyhnout
Odpovědět
Jenda
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17. říj 2014 10:23:10

Vrakoviště a servis Davle

Příspěvek od Jenda »

Aneb jak z pocitu: "Tohle je fakt pohodovej človek" dojít k závěru: "Ubožák největší".

To jsem takhle dostal od ing. Rady tip, že nějaký Ivan v Davli dělá dobře Citroeny. Na mé Xantii odešly kabely ve dveřích, mlátili kosti a zadní korektor se nehýbal. Zavolal jsem Ivanovi, domluva byla sice divná, neustále že má moc práce a odkládal to snad 4 týdny, ale po telefonu slušný a ochotný. Nastal den D, auto jsem tam dovezl v 10 ráno, že večer možná bude, nejhůř úterý. Do čtvrtka mi opakoval, že je tam něco zarezlé u korektoru a musí to rozhýbat. V pátek mi v podstatě přiznal, že na autě neudělal nic. Nebudu to protahovat, pro auto jsem si jel následující čtvrtek. Zase pohodička, pokecali jsme, elektrika fungovala, kosti mám nové, korekotr musel vyměnit, můj prý už nešel opravit. Nechal jsem tam 6500kč. Druhý den koukám, korektor je od LHM. Volám Ivanovi, prý není problém, asi manžeta, že si nachystá jiný korektor a vymění to.
A teď zacíná ten hnus.

Týden co jsem mu volal neměl čas, prý auto na heveru a moc práce.
Následující týden nešla elektrika, po vychřici někde popadaly kabely.
Třetí týden má strašný kašel a horečku, je v posteli a nechodí do práce.
Čtvrtý týden má ještě horší kašel a je pořád doma.
Pátý týden to samé.

Mluvil jsem na toto téma s člověkem co ho znám zde z fóra, říkejme mu Karel.
Karel mi nevěřil a zkusil v období "Čtvrtý týden" shánět od Ivana nějaké díly, ten mu řekl, že tam je klasicky od 10 do 17 a v sobotu tam taky bude. Akorá ráno bude na nějaké akci s rodinou.

Týden uplynul a Karel zkusil změnu a v období "Pátý týden" zavolal Ivanovi, co měl být skoro smtelně nemocný, zda by mu na počkání vyměnil startér, že mu odešel, jaká náhoda, Ivan byl zdráv a měl i čas.

Takže Ivanovi prozradil, proč volá a ptal se ho, zda mu není trapné z někoho vytáhnout peníze a pak se mu jak malé děcko týden co týten vymlouvat.

Ivan odpověděl, že se jen nemůžeme domluvit na termínu, že mám práci a nemůžu tam v průběhu dne, ale pouze ráno.....že své závazky dodržuje bla bla bla.

Takže Ivane, ono de dost blbě se domluvit, když jen slyším že tam týden nebudeš, protože tohle a pak tam týden nebudeš protože tamto....

Otázka zní, co je důvod:
A) prostě se mu nechce opravovat něco, za co už nedostane koruny a nedochází mu, že tím přišel o někoho, kdo by mu zase někdy udělal kšeft a doporučoval ho.

B) na tom korektoru je něco špatně, třeba stržený závit a ví moc dobře, že do toho hrábnout by znamenalo zase práci navíc, což bohužel zjistí mechanik v jiném servisu.

Výsledek je ten, že jsem zaplatil 6500kč (i za ty kosti a elektriku), kde jen korektor mě stál 1500kč a bez šance, že mi to opraví....
Odpovědět