autoopravna Příhonský v Děčíně

Vaše špatné zkušenosti se servisy.Je to o tom, čemu by jsme se měli vyhnout
Odpovědět
iskiis
Příspěvky: 96
Registrován: ned 26. čer 2011 18:14:20
Kontaktovat uživatele:

autoopravna Příhonský v Děčíně

Příspěvek od iskiis »

ahoj všem do této autoopravny jsem jezdil roky až do doby kdy jsem přivezl auto na opravu a mám páku na volantu ale zapoměl jsem dát Příhonskýmu klíče od páky,než jsem se stihlvrátit zpátky páka byla stržená a na volantu byl porušený potah volantu a perlička na tomto je že příhonský mi do očí zapíral že tam vůbec náká páka byla no nic bylo vše zapomenuto ale už jsem neměl stoprocentní důvěru,ale co se mi stalo tedka tak to už jsem na tohoto opraváře rezignoval,co se stalo,nešli mi z venčí otevřít dveře u zpolujezce přijel jsem k němu co se dalo na dveřích rozebral pak přišel na to že stačilo ombinačkama zkrátit táhlo prostě ho trošku skroutil no budiš fungovalo to neprotestoval jsem pak ale začal montovat zpátky tu plastovou kliku zvenší (otevírání dveří) a jak tam nasazoval zpátky ty táhla tak mu něco na tom plastu prasklo takže ted mi jdou otevírat dveře ze vnitř ale nikoliv z venčí no nic domluvili jsme se že tento díl co nejdříve sežene a dá to pak do pořádku a ještě se ho ptám,má cenu nasazovat na dveře tapecírung?a on že né tak jsem odjel a čekal,první týden nic,druhý týden to už jsem mu psal sms jestli na měnezapoměl a on odepsalže to ještě nesehnal,třetí týden nic,čtvrtý týden jsem mu psal meila že počkám ještě týden a přijedu za ním a on mi odepsal že toje unava materiálu aženový kupovat nebude a že se v mím autě málem zabyl že mi nejde ručka prostě lhář a křivák napsaljem mu že na tokašlu že je křivák,rád bych tu na tohoto rádobyopraváře upozornil at k němu nikdo nejezdí všechny zdravím ahoj ;)
citroen xantia break r.98 2.0i 16v 97kw
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: autoopravna Příhonský v Děčíně

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Seš dobrej, ale já měl lepšího zákazníka, ten mi autem najel až do prostoru heveru, auto zamkl a nechal se odvézt i s klíči padesát kilometrů daleko. Po návratu na dílnu jsem čuměl jak vrána, pak jsem skočil do auta a absolvoval tu cestu ještě jednou, pro klíče :-D
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Odpovědět