Stránka 1 z 1

novoty

Napsal: úte 28. čer 2011 12:34:33
od ferbo
Něco k novým stránkám. Tady nejdou odesílat soukromé zprávy??? Jestli jsem to nepřehlíd, tak to asi pro forum nebude moc dobrý. Pro PaMa, ty opravy tekoucích pístnic už provádíš?? A k náhradě kloubu activ.pístnice z Picassa, myslel jsem, že to je na přední pístnici a teď čtu, že jde o zadní :o Je nějaká náhrada kloubu přední activ.pístnice? Jak víš, je to pro mě teď aktuální téma :| Ď

Re: novoty

Napsal: úte 28. čer 2011 13:31:14
od honza1
jojo, ten kroužek z Picassa je pro zadní pístnice. Na přední je čep - viz myslím poslední fotka na druhý straně v tom návodu. Ale PaM jistě poradí víc ;)

Re: novoty

Napsal: čtv 30. čer 2011 16:08:28
od Holfi
Posílat soukromé zprávy by mělo normálně fungovat. Zkoušel jsem a šlo to, ale kdyžtak mi ještě napište.

Re: novoty

Napsal: čtv 30. čer 2011 17:42:39
od Technik
Mám takovej pocit, že jsem někde zahlídl, že je to až od určitého počtu zpráv. Ale jistý si nejsem. Mohlo to být úplně někde jinde. :)

Re: novoty

Napsal: čtv 30. čer 2011 18:06:25
od MacoLM
Je nám líto, ale tuto funkci zatím nemůžete využít. Jste na fóru registrování teprve krátce a je potřeba, abyste se více zapojili na fóru pro povolení těchto funkcí.

toto mi pise (po 2 prispevkoch vo fore)

edit: po troch prispevkoch spravy funguju

Re: novoty

Napsal: úte 05. črc 2011 0:02:31
od kenedz_ml
Na přední pístnici je nahoře klasický kulák,nepamatuju si jestli jde do těla pístnice závit M10-12 uchycení na Mcpherson je klasicky matkou,nemá konus jako na řízení.
Na spodku pístnice to ve stabilizátoru drží na kloubu,který jde z pístnice vyrazit je na tisícihranu,tam to odchází nejčastěji.Připadá mi,že to tělo je podobné nějakému staršímu posilovači řízení,ale nezjišťoval jsem to.Měnil jsem jen to futro v zadní a je to hrozná práce (přístup) mám na ní poctivých 108t km tak jsou zatím dobré ;)
Mám doma přední i zadní z vraku,obě KO přední protéka,zadní klepe v kloubu,tak jsou jen na zkoumání :idea:

Re: novoty

Napsal: sob 30. bře 2013 0:16:57
od Wachull
Ahoj, prosím o pomoc :( mám Xantii X1 3.0 V6 a mám problém s hydraulikou. Když jí pohoupu na místě, péruje krásně, za jízdy na plynulých prohupech taky, ale když najedu na retardér, levé přední kolo jde natvrdo, jako by byla v horní poloze. Všechny koule jsou přefoukané u pana Mareše z Písku a podle něho přehozené mezi sebou nejsou. Výškové korektory vyčištěny, všechny táhla korektorů (náklonových i výškových) rozhejbané a promazané. Má někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji