Ochranny ram ala 4x4

O nestandartních úpravách neobyčejných aut (designové úpravy, ladění motorů,...)
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Ochranny ram ala 4x4

Příspěvek od mevi »

jj romane plnou palbu jsem taky jeste nepotkal ale udajne naka hodne nabusena byla na plzensku ale az nekdo najde xantii ktera bude mit winterpack s odstrikovacema svetel vyhrejvanejma triskama odstrikovacu vyhrejvany sedacky v kuzi pripravu na denni svetla automaticke dojezdy vsech oken el šibr origo alarm i ultrazvukama v tech plastovejch trojuhelnickach co zakrejvaj zrcatka s tempomatem aut prevodovkou atermickym oknem a orig palubakem s destakem orig radiem s changerem a samozrejme s nejnadupanejsim V6 motorem tak mi napiste a ja ji koupim i kdyby jste za ni chteli cokoliv :D proste konec tecka xantie v plne palbe neexistuje jinak pokud nekdo vite o dalsi veci ktera se do xantie montovala a ja ji zapomel klidne to sem napiste beztak uz se tu misto ramu resej blbosti
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Ochranny ram ala 4x4

Příspěvek od mevi »

jo jeste jsem zapomel ze by to mela bejt activa kdyz fulll tak full
marian.hutira
Příspěvky: 38
Registrován: pon 27. čer 2011 9:33:29

Re: Ochranny ram ala 4x4

Příspěvek od marian.hutira »

Ahoj.

Ľudia tu si niekedy dosť radi rýpnu, to je fakt. Nie je to príjemné. Aj do mňa si rýpli. Ale chápem ich. Niektorí diskutéri sú neodbytní, nedajú si pokoj a neustále sa v tom vŕtajú a špekulujú. Alebo reagujú nervózne, cholericky, nepochopia nadsázku, vtip.

Aj ty si taký. Furt špekuluješ ako urobiť dobre svojej priateľke tým, že jej poskytneš svoje auto. Na tom by nič nebolo, to je milé. Problém vidím v tom, že reaguješ akoby si mal to auto radšej než tú priateľku. Auto si vymazlil, pohral sa sním a strávil na ňom veľa času. Si šikovný. Dobre, tak jej nedaj toto auto, ale nejaké iné, niečo čo pre teba nemá takú hodnotu. Potom nemusíš prasiť Xantiu rámom.

Máš skutočne ťažkú dilemu.

MarianH


TycoonX píše:vybavu som dohadzoval z buranej exclusive, nema bufik a interier som daval zo starej VSX lebo ma lepsie ovladanie el sedaciek, palubny pc z 406tky ,el spetaky ,orig radio s CD a ovladanim na volante a co ja viem co este.. pre mna je to full, viac nepouzivam ani v c5, ta ma navyse len tempomat a dvojzon klimu

ram nebudem davat, je to nelegalne, orientacna cena je 5000kč a pripevnit sa to da na napravnicu, mate pravdu auto nema taku zivotnost, aktualne ma xantia 408 000km , no mam na nu lahko jazdeny motor s prevodovkou a bola by zase fit..

xandlexu poprosim aby sa ku mne a k mojim prispevkom nevyjadroval ak s tym ma problem, ja som ziadal inteligentnych ludi o inteligentne rady, nie o vypisovanie prihluplych PM
Xantia Break 2.1TD Exclusive 1998
TycoonX
Příspěvky: 13
Registrován: pon 05. pro 2011 14:34:01

Re: Ochranny ram ala 4x4

Příspěvek od TycoonX »

Xantia praveze nieje moje oblubene auto, preto ide jej. Viem ze je ako tak bezpecna,spolahliva ze ju nikde nenecha a ma v nej fajn vybavu.
Ja jazdim C5 alebo najviac jazdim BX 16V co je radost soferovat. Ja som sa len normalne spytal (preto sa to tu vola forum) a cakal som normalnu odpoved.
BX,XM,Xantia,C5.. setrim na C6 :)
Odpovědět