Nápis citroen a xantia

O nestandartních úpravách neobyčejných aut (designové úpravy, ladění motorů,...)
filo
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 14. črc 2011 18:53:37

Re: Nápis citroen a xantia

Příspěvek od filo »

Certe, zkus na to posviti shora nejakym silnejsim bilym svetlem skrz nejakou bilou latku (prosteradlo a podobne) a fotit bez blesku... fotografove na to pouzivaji "stany" ktery udelaj roptyleny mekky svetlo a tim se zbavi odlesku atd...

H.
X1 TurboD Break 1997. Liberec
Kapitán
Příspěvky: 207
Registrován: ned 26. čer 2011 12:41:32
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Nápis citroen a xantia

Příspěvek od Kapitán »

To Xandlexa-nechci ,ale jen mne zajímalo.Jednou jsem hledal a nalezl kde dělají speciálně na moto ale i paraboly a tam byla cena taková,že mne na 405 vyšli levněji dobré z vraku než pochromovat.Ale jinak by ty tebou navržené ceny řekl bych šli.
C5 2,0i 16V 100kW + LPG ; C4 1,6-16V HDI 66kW
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápis citroen a xantia

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

to víš že jo, maj malý dítě, bere prej všema desíti. :-D
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Libor46
Příspěvky: 18
Registrován: ned 26. čer 2011 11:30:28

Re: Nápis citroen a xantia

Příspěvek od Libor46 »

No kluci, moc hezký výsledek. Jen by mě zajímalo, jak ty nápisy zdělat? Stačí to jen nějak podebrat a vyloupnot?
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápis citroen a xantia

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

Tak na základě návrhu jsem mu nabídl těch 80 kaček za kus. Sundat nápis z auta jde velice jednoduše, břitem z lámacího nože, opatrně jej natlačit souběžně s rovinou nápisu mezi páté dveře a nápis.Ti kdo se bojí že si poškodí lak, můžou nápis odříznout režnou nití. Mezi nápisem a lakem je vrstva mechovky s oboustranným lepidlem, tuto vlastně rozříznete.Pak už jen z nápisu a karoserie oddrolíte zbytky z oboustranného lepidla. Jde to dobře dolů, jen si člověk musí dát bacha aby nápis nezlomil. Jestli-že na karoserii zůstane po odlepení viditelný nápis v barvě, nevadí, aspoň po nachromování budete mít k poznání místo kam jej vrátit. Jak nápis citroen, tak i xantia lze poslat poštou v bublinkové obálce, radil bych ale do obálky vložit karton či něco podobného aby to ti blbouni na poště nezlomili. Obálka stojí cca 6Kč a poštovné u této zásilky bych tipnul do 30Kč.fotky: http://certbx.rajce.net/fotky_na_rajce
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Odpovědět