Polepy vozidel Celopolep xantie

O nestandartních úpravách neobyčejných aut (designové úpravy, ladění motorů,...)
buty
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. úno 2012 12:03:21
Kontaktovat uživatele:

Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od buty »

Zdravim, chlapy nemáte někdo skušenosti s celopolepem folie auta. Uvažuju o tom si nechat polepit cele auto. Nevíte na kolik ta sranda vyjde? Máte někdo skušenosti, nebo nevíte kdo by to udělal? Mám zelenou metlu a chci zelenou metlu folii. poradte. díky Jirka
Xantia 2.1 Td, 80 kw, rv. 1998
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 484
Registrován: ned 26. čer 2011 11:05:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od ČERT_z_Bx »

No asi tě moc nepotěším, celopolep je zrovna tak nákladný jako celolak. Podklad pro polep musí být rovný, čistý, bez vad laku či jiného podkladu, jakákoliv prasklina pod polepem za čas vystoupí i na polepa co je nejhorší, celopolep se po natažení zařezává a pokud to ten kdo to dělá neumí, nebo odflákne, vypadá to hrozně, navíc se ti může stát že auto začne reznout od míst kde skalpelem nebo jiným nástrojem co používá k ořezu fólie naruší lak a zinkování. teď nedávno jsem viděl jedno firemní, kde prořezali při celopolepu lak a je to hnus velebnosti. Navíc, hrany přebalené polepem díky slunci za čas odstávají jak netopýří uši. :oops:
Xantia x1, 1.9tD, lahvově zelená, combi, park. asistent, Gprs dozor, tempomat
Lachtan_ek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 11. dub 2012 10:13:34

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od Lachtan_ek »

buty
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. úno 2012 12:03:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od buty »

hustý díky za odkaz, zatím více procent pro polep auta. pořád mne láká. Ocenil bych přímo nějaké skušenosti. máte někdo??
Xantia 2.1 Td, 80 kw, rv. 1998
buty
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. úno 2012 12:03:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od buty »

hustý díky za odkaz, zatím více procent pro polep auta. pořád mne láká. Ocenil bych přímo nějaké skušenosti. máte někdo??
Xantia 2.1 Td, 80 kw, rv. 1998
DukeVanZoom
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 26. led 2012 18:49:34

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od DukeVanZoom »

Muj otec mel na sve Xantii celopolep (firemni) pomerne dlouhou dobu (rok, dva, nebo tri... uz nevim) pak jej sundal. Lak zustal moc pekny. Ale zrejme to musi delat nekdo, kdo to umi. A nestoji to malo.
Xantia II '99 Break HDi Exclusive
Obrázek
buty
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. úno 2012 12:03:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od buty »

už jsem jednal přímo s tou firmou na výše uvedeném odkazu. Je to jasný. Celopolep!!!!!!!
Xantia 2.1 Td, 80 kw, rv. 1998
sima
Příspěvky: 217
Registrován: ned 26. čer 2011 19:05:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od sima »

A duvod?Vzdyt to prevysi zvysoka cenu xantie a jak uz se psalo efekt je nejisty hodne nejisty a poznas to az to sundas.Jen me zajima duvod,je to tvoje vec.
Subaru Forester 2.0 2002
Saxo 2000 1.1
bývavalo:X2 Berline 1.8 16V-98-LPG
buty
Příspěvky: 53
Registrován: pon 27. úno 2012 12:03:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od buty »

Mám lak hodně odřený, poškrábaný, předek od kamínku poťukaný jako cedník, i střecha je divoká a místy lak se odlupuje, nárazníky katastrofa takže než stříkat za 40 kolíků tak je lepší folie za 15 a po 10ti letech nové auto.To si myslim, že xantia dojezdí.
Xantia 2.1 Td, 80 kw, rv. 1998
mevi
Příspěvky: 142
Registrován: ned 26. čer 2011 14:22:28

Re: Polepy vozidel Celopolep xantie

Příspěvek od mevi »

kluci jen ho nechte at si to da na odřene promačkane auto kteremu se loupe barva. Komu neni rady tomu neni pomoci...
Odpovědět