Xantia - nástavec predného nárazníka

O nestandartních úpravách neobyčejných aut (designové úpravy, ladění motorů,...)
Odpovědět
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Xantia - nástavec predného nárazníka

Příspěvek od peterkoo »

Chalani našiel som na jednom fóre takýto nástavec nárazníka, vyzerá to veľmi efektne a z pri pohľade z boku vidno že je to len nalepené na origo nárazníku. Neviete kde by sa to dalo kúpiť??? Pripájam foto
Přílohy
vorne_640.jpg
seiteII_640.jpg
seite_640.jpg
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
peterkoo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 19. srp 2012 20:07:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Xantia - nástavec predného nárazníka

Příspěvek od peterkoo »

Tak páni, ak by to niekoho zaujímalo, dlho som pátral až som sa dopátral k jednému nemčúrovi na fóre andre-citroen-forum. Má tam foto svojho auta aj s uvedeným nárazníkom. Poslal som mu SS či a ak áno, tak kde by sa to dalo kúpiť. Odpísal mi na druhý deň že to vyrábala firma ZENDER ale už to nerobia. Takže nič. Dá sa to zohnať iba na inzerát ak by to niekto predával zo svojho auta...
Xantia X2 Berline (1999)►HDi 8OkW►Hermes Red►15" Activa Venise
tomi
Příspěvky: 11
Registrován: úte 28. čer 2011 14:39:51

Re: Xantia - nástavec predného nárazníka

Příspěvek od tomi »

chvála Bohu, že to už nerobia, vidieť takto zku***nú Xantiu, tak ju asi ogrciam :/
Xantia nie je auto na tuning, hodí sa na ňu originál krídlo a pekné kolá, nič viac.

tomi
vikicv
Příspěvky: 68
Registrován: ned 26. čer 2011 21:39:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Xantia - nástavec predného nárazníka

Příspěvek od vikicv »

Tomuhle se říká TUZING....
To když tuner postrádá veškeré estetické cítění... Deno denně vidí člověk na ulici auta s alu kolama, které designově vůbec nerespektují původní auto. A tak jezdí v praso-psovi...
C5 II V6 Break,LPG,Aisin 6st,LeatherPack,NaviDrive,JBL,BiXenon,Panorama
Odpovědět