Maska X1 na X2

O nestandartních úpravách neobyčejných aut (designové úpravy, ladění motorů,...)
vlkodlak
Příspěvky: 6
Registrován: ned 15. led 2012 14:16:53

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od vlkodlak »

Hojky,
viděl jsem nedávno insert a foto X1 s naroubovanýma xenonama a vypadalo to velmi zajímavě a to se mi čumák X2 líbí
Jirka Kladno
X2 18i16 mmmmmodrá / místy již ne/ :)
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od bagrr »

tak to by me docela zajimalo, jak to vypadalo... nebyl by link ci foto?
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
pucholt
Příspěvky: 28
Registrován: pon 18. črc 2011 7:51:17

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od pucholt »

Ahoj, no podle mě to není moc dobrý nápad. Abys přehodil čumáky z X1 na X2 tak bys musel přehodit určitě vše (kapota, blatníky, světla, nárazník, nárazník s výztuhou, veškeré oplastování okolo a pod maskou a možná i kostky). Někdo tu psal, že můžeš nechat nárazník z X2 na čumáku Xi. Namotovat to jde, ale vypadá to pěkně hnusně - vznikne mezera u čumáku (X2 má čumák vytažený u středu masky o cca 5 cm víc dopředu).
Další věc je - že i barvy co na první pohled vypadají jako "stejné" pravděpodobně budou mít jiný odstín. Za tu práci a námahu to rozhodně nestojí.
Někdo tu psal něco o práci na 15 minut..? za 15 minut na dvou X1 tak přehodíš prasklou masku za druhou. Ale nepřekopeš komplet čumák. Tohle bude tak rýpačka ve dvou na celý den, možná i na dva...
Ale dělej jak myslíš. Já osobně bych radši investoval práci a čas do něčeho užitečnějšího, třeba do montáže světel na denní svícení...
Uživatelský avatar
PaM
Příspěvky: 769
Registrován: ned 26. čer 2011 9:52:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od PaM »

pucholt píše: Abys přehodil čumáky z X1 na X2 tak bys musel přehodit určitě vše (kapota, blatníky, světla, nárazník, nárazník s výztuhou...


Jak se psalo vejš, tak blatníky můžou zůstat. Na X1 2,1td, 2,0i turbo a 3v6 jsou ty stejné blatníky co se dávali pak na X2 na všechny modely, je stejné objednací číslo, je to totožný díl !!! Jsou více "vyboulené" pro širší kola ( 205 ) než ty na ostatních "slabších" X1. Tak že zas taková hrůza to nebude, jak s prací, tak s vizáží :idea:
Pokud budeš mít věci nachystané a půjde vše povolit, tak je to přeskládané za chvíli. Jen někdy trochu času zabere celkové spasování dílů a mezer, aby to nevypadalo jak zbořka :mrgreen:
Obrázek
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od bagrr »

pucholt píše:Ahoj, no podle mě to není moc dobrý nápad. Abys přehodil čumáky z X1 na X2 tak bys musel přehodit určitě vše (kapota, blatníky, světla, nárazník, nárazník s výztuhou, veškeré oplastování okolo a pod maskou a možná i kostky). Někdo tu psal, že můžeš nechat nárazník z X2 na čumáku Xi. Namotovat to jde, ale vypadá to pěkně hnusně - vznikne mezera u čumáku (X2 má čumák vytažený u středu masky o cca 5 cm víc dopředu).
Další věc je - že i barvy co na první pohled vypadají jako "stejné" pravděpodobně budou mít jiný odstín. Za tu práci a námahu to rozhodně nestojí.
Někdo tu psal něco o práci na 15 minut..? za 15 minut na dvou X1 tak přehodíš prasklou masku za druhou. Ale nepřekopeš komplet čumák. Tohle bude tak rýpačka ve dvou na celý den, možná i na dva...
Ale dělej jak myslíš. Já osobně bych radši investoval práci a čas do něčeho užitečnějšího, třeba do montáže světel na denní svícení...



Za hodinu jsem to mel prehozeny z auta na auto i se spasovanim :-D A paklize bych mel resit detailne odstiny, tak opravdu odlisne jsou snad jen stribrne.... ostatni barvy se budou lisit jen mirou vysisovani...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
xantia1994.18
Příspěvky: 14
Registrován: pon 27. říj 2014 5:51:43

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od xantia1994.18 »

jak sundám na x1 masku zatím sem jen povolil z vrchu dva plastový čudly pak v masce dva šroubky a co dál? ještě mě to nechce pustit lišty pod světly,to musej k vůli tomu dolů i světla a blinkry? to snad ne :x
bagrr
Příspěvky: 147
Registrován: ned 26. čer 2011 16:26:19
Bydliště: 220002894
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska X1 na X2

Příspěvek od bagrr »

Stačí jen blinkry ven... Pod něma jsou šroubky, který drží lišty do bblatníků... Do světel jsou jen nasunutý dva jazyky...
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?f=22&t=575" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět