Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

potřebuju radu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

to jsem skoušel to je vse ok.dostal jsem typ na rele že prej muže jiskřit když te ješte neco napadne tak to napis dik .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

to jsem kontroloval a je to ok.mas jinou radu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stepan



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 135
Bydliště: ŠkodaBurg

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadla jedna věc. Kdysi jsem měl přerušenej vodič mezi tou tyčkou, jak je oprosted pro kontakt antény, ta co se zasunuje do rádia a zbytkem drátu k anténě na střeše. Zkontroluj vodivost mezi tím kontaktem a antenou na střeše a přitom tím kabelem trošku hejbej, třeba se tam jedno vlákno bude dotýkat a tvářit se jako, že je tam kontakt.
_________________
Lada 2103 - 1608 DOHC - 73,5 kW - Incredibile macchina
Lada SAMARA 1,3 LS - Zachránila mi život
Citroen XANTIA 1,9 TD - Zaoceánska LOÏ COMFORTI
Opravují a seřizují motory PSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

štepone to jsem taky skoušel a vtom to neni akoušel jsem i jine radio a dela to stejne tak nevym už mi nic nenapada.když te neco napadne tak to napiš dik .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

No,neco ti tam to rádio ruší,to je jasné,a má to souvislost s zapnutím klíčku-některý el.spotřebič v autě-resim podobny problem na transitu-radio hraje ciste,ale jak zapnu zapalovani je to mirne horsi,a kdyz bustim sterace,tak zacne sumet v rytmu motorku steracu,a vubec zapnuti kazdyho spotrebice je sum v radiu....vim,ze se prodavaji takovy odrusovaci krabicky,co se davaji na + pred radio,ale to uz vetsina soucasnych radii ma od vyroby...nemás tam neco dodelavaneho,jako treba nejaky plasic zvere,nebo nema auto destovy senzor,nebo neco co muze byt aktivni po celou dobu zapnuti klicku?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Pokud je to rušení signálu, zkusil bych vzít nějaké přenosné FM rádio a prošel bych s ním při zapnutém klíčku auto. Tak bych hledal já zdroj rušení.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:08 am    Předmět: Citovat

jik za rady stim jinim zdrojem je to dobrej napad.no auto nema ani plašič zveře a ani moturek to nedela ten sem skusil vyndat a dela to stale skusim to stim jinim přimačem pak se ozvu jak sem dopat dik moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

co mam delat skoušel jsem jesli mi fungoje hidroaktiv a asi ne pkouška byla takova rozject auto a zabrzdi a stat na brzde jesli bude auto tvrtči a nic tak si myslim že nefunguje co s tim mam delat??????? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Jedna zkouska by mohla byt asi takto. Nech chvili stat auto v klidu a pak otevri nektere dvere. Melo by se ozvat docela hlasite cvaknuti a posleze jakoby bzuceni. To je od ventilu hydractivu,
Dalsi zkouska je za jizdy: nevim jak u Xantie ale u XM jsem rozdil v tuhosti perovani poznal hned po sepnuti tlacitka SPORT hydractivu. podvozek je tvrdsi a mnohem vic cejtis drobne nerovnosti. Auto se taky tolik neprohupovalo... bohuzel s Xa s HA jsem nemel tu moznost se svezt... Crying or Very sad
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

nepomucak napsal:
co mam delat skoušel jsem jesli mi fungoje hidroaktiv a asi ne pkouška byla takova rozject auto a zabrzdi a stat na brzde jesli bude auto tvrtči a nic tak si myslim že nefunguje co s tim mam delat??????? dik

Takové zkoušky jsou nanic, jen jak uvádí Lewkins otevření dveří a taky na XM to krásně fungovalo na přidání plynu i na stojícím autě, jinak počítač hydrativu je také mimo jiné propojen i se snímačem rychlosti vozidla a některé funkce se vyhodnocují právě podle rychlosti jízdy, takže na místě toho už moc víc nezjistíš.
Když už je někdy člověk nucen jít do servisu na diagnostiku tak má smysl žádat o kompletní vyčtení do kterého se dá vyčíst i závada nejen na motorové části ale taky na stavu (elektroniky) Hydrativu. Schválně uvádím elektronickou část, protože např. mechanickou vadu jako např. přidřený ventil to neobjeví, na to je zase lepší ta kontrola otevření dveří. Samozřejmě při nastartovaném motoru a ustáleném tlaku.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nepomucak



Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

čau jsem tu zas autoradio ptale nehraje a novi poznatek po nastartovani neco bzuči ve středovem panelu a ventilator to neni a ani ten malej moturek a to mi asi ruši to radio protože když to nebzuči tak to hraje nevite ci to muže byt???????????, Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)