II.sraz Citroën Xantia

Autor: Holfi <xantiaclub(at)centrum.cz>, Téma: Srazy a setkání, Vydáno dne: 14. 01. 2004

Jistě víte,že se připravuje "již" II.sraz Citroënů Xantia.V prvních návrzích padla moravská Mohelnice ( http://www.atc-morava.cz/ ) .V tomhle kempu jsem kdysi byl na dovolené a nebylo to tam špatné :o)

Iniciativy se chopili chlapci ( nebo snad synci ) z Moravy.Určitě se ale nekladou žádné meze vaší iniciativě nebo fantazii ( i když už jsou prý kolem silnic domluvené pionýrky s fáborkama :o) Rozhodně to vypadá na podstatně větší účast než byla na srazu číslo I.

Sice ještě není rozhodnuto kdy a kde se 2.sraz Citroën Xantia bude konat (další možností je Hradec Králové),ale pro lidi, kteří jsou již rozhodnuti, že se srazu 100% zúčastní je připraven formulář pro nezávazné přihlášení. Bude zatím sloužit pro představu a případné předpoklady zajištění noclehů. Přihlášení účastníci se zobrazí zde.

Pro kolegy z Č.Budějovic a blízkého okolí bych měl jeden malý návrh.I když se II.sraz blíží mílovými kroky,mohli bychom udělat takové malé odpolední setkání a popřípadě si předdomluvit hromadnou jízdu na ten příští sraz.Viděl bych to na některou sobotu odpoledne ve sportovni hale.Je tam velké parkoviště a bývala to příjemná a prostorná restaurace.Známé a příbuzné s vozy Xantia (není podmínkou) vemte s sebou :o)).
Pro zaregistrovani je tento formulář .Na přihlášené ůčastníky se můžete podívat zde .

Připomínky a náměty pište do diskuse tady pod článek,protože se každý nový příspěvek ukáže v pravém sloupci a uvidíte hned při první návštěvě,jaké jsou nové reakce.

Formuláře čeká ještě malá úprava, ale prozatím to v takovéto formě stačí.Chcete-li mi někdo ze stránkami pomoct, můžete se ozvat na e-mail.