Svatby Xantiaků

Autor: Holfi <xantiaclub(at)centrum.cz>, Téma: Články a návody, Vydáno dne: 06. 10. 2005

V poslední době se nám rozmáhají svatby Xantiaků a protože mi byla zaslaná fotodokumentace, chtěl bych se s Vámi o ní podělit.
  Samozřejmě ke každé svatbě patří gratulace, takže bych chtěl tímto Kenědz_mladšímu a JerJerovi poblahopřát za sebe i za všechny Xantiaky hodně štěstí na společné cestě životem se svojí věrnou Xantií :o))) samozřejmě myslím novomanželky :o)))Kenědz_ml měl již svatbu dříve, ale dostal jsem se k tomu až nyní, takže i taková malá omluva a JerJer se nám ženil minulý týden. Jen mě trochu mrzí že v rodině, kde jsou dvě Xantie (Kenědz_st) nechají nevěstu jet na radnici v nějaké Peugeotu, no budiž jim to odpuštěno a a se jim v kolíbce (Xantie) brzy něco houpá :o))

V Sobotu 1.října 2005 si přesně ve 13:00 řekli své ANO xantiak Honza (JerJer) se svou krásnou nevěstou Lenkou. Obřad se uskutečnil v kruhové věži (rotundě) hradu Hukvaldy za přítomnosti nejbližších příbuzných, známých, kamarádů i četných přihlížejících návštěvníků hradu.
Velice uvolněná a pohodová atmosféra, stejně jako jedinečnost prostředí přispěly k ojedinělému a neopakovatelnému zážitku. Nevěstu nahoru na hrad vyvezla samozřejmě Xantie a po slavnostním obřadu tentokrát již novomanžele také odvezla ke svatební hostině.

Nezbývá než popřát novomanželům, aby jim to ve společném životě krásně houpalo.

Foto Kenědz_ml

Foto JerJer