Xantia sraz na Rusavě

Autor: Holfi <xantiaclub(at)centrum.cz>, Téma: Články a návody, Vydáno dne: 18. 04. 2011

Zdravím všechny Xantiaky , Xantiačky a přátelé našich houpaček. Měsíc se sešel s měsícem a pomalu se nám blíží květen a tím pádem by se měl konat další již v pořadí IV.Xantia Víkend, ale nějak špatně se domluvilo pořádání a už je na pořádání XV pozdě tak se to nestihne.
Po dlouhém přemlouvání a přemýšlení jsem usoudil ,že by bylo škoda se opět nesejít se starou partou a dalšími novými příznivci našich vozů.
Tak jsem narychlo vymyslel Sraz pro některé již známým místě Rusava- Jestřábí. http://www.jestrabi.cz/

Jenže jak už jsem psal tak je málo času na různé vychytávky XV (Visačky,upomínkové předměty,zařizování kdo kdy kde s kým bude spát, kdo komu bude chystat snídani do postele,vyhlašování Xantie roku,nejvíce ojeté pneu atd. ...)
V časové tísni jsem narychlo stihnul zamluvit termín na 13.-15. Května 2011, ale kdo bude chtít přijet tak si musí sám zamluvit ubytování (kdo bude rychlejší bude si moci vybrat mezi budovou,chatou nebo srubem) jídlo by bylo formou menu asi výběr 3 jídel (později k večeru je možnost klobásy z udírny nebo tlačenka)Tady je kontakt na paní 775 207 509, která se bude o vše starat a všechno zařídí stačí nahlásit jméno, heslo je Xantia sraz.

Do poradny, kde je založeno téma Sraz Xantií na Rusavě , můžete napsat o své případné účasti.

Všechny tímto srdečně zvu na sraz.

S pozdravem Balu (Luboš)