DVD z Xantia víkendu 9

Autor: misak-plysak <misak.plysak(at)gmail.com>, Téma: Články a návody, Vydáno dne: 13. 01. 2013

Milí kamarádi, xantiaci.

Konečně jsem po dlouhé době a spousty problémech dal dohromady video z devátého Xantia víkendu, které bych vám rád tímto způsobem nabídl.

DVD nabízím opět v klasické verzi na „placce“ jako DVD video a zároveň ho nabízím jako datový soubor ve vysokém rozlišení MP4 720p.

Takže zde jsou možnosti:
• Klasické video DVD (přehrajou všechny DVD přehrávače)
• Datové DVD – na disku je video soubor MP4 s vysokým rozlišením HD 720p (přehraje každý počítač a v dnešní době i skoro všechny DVD přehrávače nebo LCD televize při zkopírování na flashku)
• Možnost stažení videa z internetu – jde opět o MP4 video ve vysokém rozlišení 720p (video bude uložené na internetu, ale samozřejmě pod heslem, tak že se k videu dostane pouze osoba která bude znát heslo pro stažení, tzn. video nebude veřejné)

Pokud máte zájem o video, kontaktujte mě prosím POUZE na email misak.plysak(at)gmail.com Pokud budete chtít poslat video poštou na DVD, cena bude stejná jako loni – 10Kč obálka, 20Kč DVD v krabičce a 80Kč poštovné na dobírku (lze domluvit i platbu na účet předem).

Budete-li mít k videu nějaké připomínky nebo poznámky, a kladné či záporné, budu za ně velmi rád. Aspoň budu vědět v čem se příště polepšit :-) Ale i tak doufám že se vám bude video líbit.

A v poslední řadě bych rád poděkoval za pomoc Jardovi a mildovi při natáčení a také samozřejmě organizátorům, kteří nám natáčení pomohli zprostředkovat :-)