Xantia víkend XI 16.5. - 18.5.2014

Autor: Holfi <xantiaclub(at)centrum.cz>, Téma: Srazy a setkání, Vydáno dne: 28. 01. 2014

Vážení přátelé a milovníci Xantií,

rok se s rokem sešel a opět se nám přiblížil termín zamyšlení nad tím kdy a kde se sejít s přáteli, které spojuje jedná láska a to naše Xantie, ale jistě nejen ty, nýbrž přátelství krátká nebo dlouholetá a parta fajn lidí. Po dlouhém zmítání od jednoho kempu ke druhému a hledání kempu, kde v dnešní době nechtějí zálohu v řádu tisíců předem. Nakonec se ale poštěstilo a náš sraz se bude konat 16.5.-18.5.2014 v Rekreačním středisku Radost – Vlastějovice http://www.radostsazava.cz/ , kde si jistě každý přijde na své a vyžití tu budou mít i ti nejmenší. Vzhledem k geografickému umístění by se dala očekávat hojná účast, protože relativně všichni to budou mít blízko. Věřím že zde bude o nás dobře postaráno, protože s podobnými akcemi i ve větším formátu zde mají velké zkušenosti. Samozřejmě i já udělám maximum pro to aby každý účastník odjížděl po krásném víkendu s hlavou plnou krásných vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. A věřím, že toto se jistě podaří, protože k tomu dopomůžete především vy.

 

Ubytování je možné v chatkách 2,3,4 lůžkové a nebo v pokojích kterých je pouze 5 po 4-5 lůžkách. Pokoje bych raději přidělil rodinám s dětmi.

Cena noci za osobu činí 125,- včetně povlečení, neobsazená lůžka se nepočítají.

Pivo zde točí Havlíčkův Brod za 20 – 22,- a lahvová Plzeň za 30,-

Strava:

Snídaně 50,- (míchaná vajíčka, vajíčka se slaninou, pečivo, salámy, sýry, káva a čaj)
Oběd 100,- (guláš, knedlo vepřo zelo, polévka)
Večeře cca 80,-
pokud by snad někdo měl hlad i později, lze si objednat něco z kuchyně tlačenka, klobása, česnečka.

V možnostech kempu je i ohniště a velký gril, případně prase na objednání alespoň 14 dní dopředu a cena je 100/kg včetně naložení. Pokud by o něco z tohoto byl větší zájem, dalo by se objednat, piště tedy do e-mailu: xvxi@seznam.cz nebo do komentářů pod článkem. K ohni by se hodila i kytara, pokud někdo má a umí hrát, může ji vzít.

Začali bychom se opět sjíždět v pátek 16.5.2014 odpoledne a končili v neděli kolem oběda.

Věřím, že se sjedeme v hojném počtu a všichni si přijdou na své. Jak z názvu kempu vyplývá, tak budeme zde zažívat jen radost a odjíždět budeme plni dobré nálady. K registračnímu poplatku si prosím připravte 100 – 150 ,- jako vždy, vyšší jistě nebude.

V případě nejasností je k dispozici e-mail: xvxi@seznam.cz nebo v nejnutnějších případech 728 181 470.

Uzávěrka přihlášek je 30.4.2014, poté přihlášení, úpravu atd. pře e-mail.

Registrační formluář zde.

Těším se na vás Dajfid