XIII. Xantia víkend 27.5. - 29.5.2016

Autor: Dajfid <(at)>, Téma: Články a návody, Vydáno dne: 11. 02. 2016

Vážení přátelé,

už je to zase pomalu rok, co jsme se loučili na loňském Xantia víkendu. Protože tato událost a shledání s mnohými kamarády je něčím, bez čeho si nedovedu představit začátek letní sezony a jednou za rok se dobře pobavit a odreagovat, řekl jsem si že tento rok se do organizace pustím znovu.

Dovolte mi Vás pozvat na, ač je to neskutečné, nikoli přepkvapivé, v pořadí již 13. Xantia víkend, který se uskuteční 27.5.2016 – 29.5.2016 v kempu Radost ve Vlastějovicích. Mnozí již tento kemp znají z předešlých srazů, a protože nám zde majitelé připravili dobrou atmosféru, vyšli se vším vstříc a také nás dobře nakrmili, sejdeme se opět zde, v tomto malebném kempu na břehu Sázavy.

Začali bychom se do kempu sjíždět v pátek 27.5. v odpoledních hodinách a po zbytek dne by byl prostor pro volnou zábavu, případně pro individuální výlety po okolí. Nějaké bych vám doporučil na místě. V sobotu ráno proběhne zahájení srazu, oběd a po obědě spanilá jízda. Na „spanilku“ chci domluvit návštěvu jednoho ze dvou blízkých lomů s možností vyfocení aut (samozřejmě záleží na térénu, abychom nakonec nemuseli dělat soutěž ve výměně rezervy na čas). Po spanilé jízdě proběhnou soutěže pro děti i pro dospělé. Následovat bude vyhlášení soutěží a večeře. V neděli ráno bychom se rozjeli domů.

Po celou dobu bude možnost si v kempu dát kdykoli něco dobrého na zub. Tolik stručně k programu. Ti z Vás co na srazy jezdíte pravidelně jistě víte co čekat a pro ty co přijedou prvně, tak věřte, že nudit se rozhodně nebudete a budete vítáni. Každý z účastníků dostane nějakou drobnost od sponzorů. A snad bude i letos možnost testovacích jízd.


Ceny:


ubytování v chatkách 150,-/osoba/noc
snídaně, oběd, večeře 200,-/den (samozřejmě možné upravit dle potřeby)
registrační poplatek za automobil je 150,- (když nás dorazí více, bude menší) Registrujte se do formuláře

ZDE KEMP http://www.radostsazava.cz/

V případě dotazů: 728 181 470 nebo zprávu sem do pošty členů

Těším se na Vás
Dajfid