XIV. Xantia víkend – 2.6. - 4.6.2017

Autor: Dajfid <(at)>, Téma: Srazy a setkání, Vydáno dne: 26. 03. 2017

Vážení přátelé a kamarádi,

dovolte mi pozvat Vás na již 14. Xantia víkende ve dnech 2.6. - 4.6.2017, který se uskuteční v rekračním středisku Radost ve Vlaštějovicích, mnozí již tento kemp známe. Na místo konání bude možné přijet už v pátek po obědě a dát si nějaké občerstvení, jinak pro nás bude počítáno s večeří.
V sobotu proběhne zahájení srazu, spanilá jízda, soutěže a jejich vyhlášení, včetně vyhlášení Xantie a stejně jako loni C5 roku.V neděli bychom se opět rozjeli domů. Samozřejmostí budou jako každý rok drobné upomínkové předměty od sponzorů. Stejnětak by měl být k dispozici nějaký předváděcí vůz Citroën. Předchozí 3 srazy jsme jezdili v DS 4, DS 5 a DS 3 cabrio; letos, kdy už DS není Citroënem, ale samostatnou značkou DS bych rád vypůjčil Citroën, bohužel z novinek toho moc není, ale přítomným dámám by se jistě zamlouvala nová C3 a nám C4 picasso, nový Jumpy nebo faceliftované C-Elysée. To jsou jediné novinky, které by mohly být snad k dispozici. Do komentářů pod článek napište jaký z vozů by se Vám na srazu líbilo vyzkoušet, a ten s nejvíce hlasy se pokusím zajistit.

Ceny ubytování a stravování:

chatka 300,- / noc
snídaně 50,-
oběd 80 – 90 ,-
večeře 80,-

Jednorázový registrační poplatek za automobil 180,- Kč.

Pokud by si někdo chtěl udělat výlet po okolí, lze dle loňských ohlasů doporučit Vodní dům v Hulicích, Ledeč a Zruč nad Sázavou.
Nápady na to, co se organizace oproti posledním třem srazům jsou samozřejmě vítány.
Registrujte se prostřednictvím registračního formuláře. V případě, že by registraci nešlo provést můžete psát na telefon 728181470 (přezdívka, křestní jméno, den příjezdu, počet osob, počet nocí, ubytování a jídlo ANO/NE) nebo sem do pošty členů.

Bohužel nevím jestli to bude něco platné, ale pokud se registrujete a z jakýchkoli důvodů na sraz nemůžete dorazit, napište mi prosím na telefon alespoň krátkou SMS, je to přinejmenším slušnost a mě to ušetří starosti, kterých je okolo srazu už tak vždy dost.

http://www.radostsazava.cz/

Samozřejmě se na všechny moc těším a věřím, že se nás sejde zase fajn parta lidí a užijeme si za celý víkend spoustu zábavy.


Registrace na zde: