Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

proč bliká?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jan Mikolas



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 11:09 am    Předmět: proč bliká? Citovat

ahoj vsichni,mam prosbu. Mam X1 r.96 1.6i, moc paradni svezeni, jen mam trosku strach, protoze mi asi pred tydnem obcas zacne blikat kontrolka,takova ta uplne vpravo nahore (na desce je vlevo nad ukazatelem teploty,jak je tam napis CONTROLE).Po nastartovani jeste cca 10 sekund blika,pak zhasne...Nevite,prosim,co to je? Mam stazenej manual,ale je ofocenej tak,ze nepoznam,co ktera kontrolka predstavuje..Dolil jsem i LHM (mimochodem,kdyz kontroluju LHM, auto uplne zvednu,a mezi temi cervenymi carkami ma byt ten kloboucek,nebo ten zlaty krouzek?)jinak vsechny ostatni naplne jsou tam taky,takze fakt nevim,co to muze byt.Poradite,prosim?Jinak,existuje nejaky odkaz,kde je presne popsane,co ktera kontrolka znamena?jsem nezkuseny..Diky za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

ahoj, kukni sem a budes vediet Smile

http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/kontrolky.jpg
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Bliká to nejspíš oranžová kontrolka oleje, když je ho tam míò, tak aspoò u mě. Kontrola LHM se dělá jak píšeš, ukazuje to ten oranžový klobouček mezi ryskami, ne zlatý kroužek. Jinak plno věcí tady najdeš, pokud použiješ políčko HLEDAT nahoře, tak pěkné svátky.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Mikolas



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 3:00 pm    Předmět: Citovat

diky vam moc.Preju taky pohodove svatky.
Problem je v tom,ze oleje mam dost,kontroloval jsem to,hladina je mezi temi dvema drazkami...tak nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 4:44 pm    Předmět: olej Citovat

Mě taky občas zabliká a hladina oleje podle měrky je zprávná ale když jsem měnil olej v motoru tak jsem množství oleje nekontroloval podle měrky ale podle toho kolik se tam má dávat oleje takže jsem zjistil že kyž je tam správné množství oleje tak na měrce to ukazuje hnohem víc než kolik by tam mělo být.Takže si dolej olej tak aby neblikala.U mě to tak funguje a ne vždy věř měrce.(asi šetří materiálem a dělaj kratší měrky)
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, stačí mezi rysky, a už poblikává, tak aspoò víš, že to je třeba pro sichr zkontrolovat.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)