Club Citroen Xantia
Dnešní datum: 29. 06. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy :: Komentáře  

Hlavní menuZjištění roku výroby

Zadej čtyřmístné číslo vozu
Datum výroby


Nejčtenější články


Články a návody

* IX. Xantia Víkend - shrnutí

Vydáno dne 17. 06. 2012 (7393 přečtení)

Devátý Xantia Víkend je za námi a proto mi dovolte, abych se zde pokusil o jeho krátké shrnutí....
Ten letošní - kromě pátku, poznamenaného přeháňkami byl jednoznačně ve znamení příjemného počasí, které nám vydrželo až do samotného závěru.

První - seznamovací den utekl jako voda. Po příjezdu a ubytování jsme s napětím očekávali první xantiaky, kteří se začali sjíždět kolem jedenácté hodiny. Vítání se starými a seznamování se s novými členy bylo příjemné, proto jsme všichni pokračovali v družné zábavě a navazování nových přátelství až do pozdních nočních, nebo chcete-li do brzských ranních hodin :).Na sobotu jsme měli opět připravené soutěže pro dospělé i pro děti (kterých bohužel letos moc nepřijelo), promítání dokumentu o historii Citroënu a zlatý hřeb víkendu - spanilou jízdu, na kterou jsme vyrazili kolem půl druhé. Letos jí pro nás připravil (jak jinak) PaM a musím říct, že opět na jedničku. Po návratu ze spanilky následovaly soutěže o ceny, které nám věnovali sponzoři. Ze soutěží samotných bych rád vyzdvihl účast xantiaček, které házely koulí do dálky přinejmenším se stejným zaujetím jako muži, excelentní výkon Míry, který byl ve své kategorii bezkonkurenčně nejlepší :) a v neposlední řadě i výkon Laadina, který odtáhl Xantii na laně dokonce bez bot...Po večeři jsme vyhlásili vítěze soutěží a Xantie roku, kterou letos vyhrál PaM se svým modrým breakem, přičemž druhé místo získal s rozdílem dvou hlasů Targa. Po vyhlášení vítězů a rozdání cen následovala volná zábava až do nočních hodin.

Nedělní ráno bylo jako vždy ve znamení loučení. Jakmile za velkého troubení opustil Brněnku poslední xantiák a zavřela se za ním brána, vrhli jsme se na úklid kempu, balení a později jsme také vyrazili k domovu.Přátelé, rád bych Vám všem poděkoval za účast na letošním XV - zvl᚝ bych chtěl vyzdvihnout perfektní chování na silnici a příkladnou opatrnost během spanilé jízdy, ze které se díky tomu vrátili všichni včetně našich vozů v naprostém pořádku. Dále bych chtěl poděkovat Jitce s Blankou (bez kterých bychom do toho asi nešli :) ) za registraci, Sekimu ml. za výrobu grafiky a doprovod, Michalovi se Zdenou za práci kolem soutěží, mildovi67 za jeho obětavou práci s kamerou, kterou za celý víkend téměř nepustil z ruky a hlavně za pevné nervy při stíhací jízdě v koloně :) a misakovi s Jardou za perfektní GoPro kameru. Na místě je samozřejmě také poděkování Evě Bradáčové s rodinou, která i přes zdravotní indispozici zajistila opět kompletní servis k naší plné spokojenosti. Kuchyně byla vítečná, občerstvení lahodné a skvělý přístup po celou dobu našeho pobytu více než perfektní...

Sponzoři devátého Xantia Víkendu: Citroën č.r., Total č.r. a Alpa a.s. - Děkujeme!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Holfi | Počet komentářů: 18 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Náhodný obrázek
Pohled shora zezadu
Opravdu se hodně zužuje. Tento rys byl zvl᚝ markantní u starých DS, které měly na zadní nápravě snad o 1O cm menší rozchod než vpředu.
zobrazení: 6175
známka: 2.50

Poslední komentáře
bez titulku
"Samý zběh to tu je "
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál
bez titulku
"Zdar volové...dobrá zpráva... :-)"
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál
Re: No né
"Aááá tady někdo už nebrečí nad Acti . . . "
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál
No né
"Tak to je super zpráva! Dík ty voe. Par . . . "
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál
Re: Dobrá zpráva!!!
"Ahoj, ozvu se během zítřka .. dnes nest . . . "
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál
Dobrá zpráva!!!
"Zdendo zavolej mi, číslo mám stále ste . . . "
Stránky Xantiaclubu nekončí - jedeme dál

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Inzerce
Nejsou žádné inzeráty!


Vytvořeno za pomoci phpRS(c)2002
© Holfi Xantiaclub.cz
Obsah serveru Xantiaclub.cz je chráněn autorským zákonem.
Publikování nebo šíření jeho obsahu v jakékoliv podobě, bez písemného souhlasu autorů, je nezákonné.